Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[MyBB 1.8] Sky Cotton
skycotton_anasayfa.PNG

Kod:
http://st.10tl.net/tema/cumpes/xml/skycotton.xml
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bugünlük tema paylaşımın yetmezmi ? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetmez Akşam 7'ye Kadar :) Buradayım :) :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
emekleriniz için teşekkür ederim.

Ama sanırım 1.6 temasını 1.8 e  uyarlamaya [düzeltmeye] çalışmışsınız. ama olmamış .. Temalarda bir çok hata  var ölü ikonları , resimleri saymazsak yeni konu   açarken  veya  konuya mesaj  göndereceğin zaman  ki kodlar [video link veya resim link kodları  gibi]  yok,  sorunlar çözülmemiş.   Bence en büyük sorunda bu zaten 
Paylaştığınız bütün temalar böyleyse  sorunlular demektir. Lütfen yanlış anlamayın beni  sadece temanın sorunlarını dile getirdim 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Necati Merhaba, 

İlk Önce Dediğim Gibi Buradan Aldım Resimlerin Bazı Linkleri Kırılması Oluyor O Resim Linki Kırılmalarını Ben Bilmiyorum Ben Şablonlarla Oynamadan Uyarlama Yapıyorum 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
cumpes tema uploader olmak istiyorsan onlarıda yapcaksın.images klasörü oluştur onları at.xml çıkarma videosu var izle.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onlar İçin Projem Var Kardeşim. XML Çıkarmayı Zaten Biliyorum İmages klasörüm var bügünlük sadece başkalarının 1.6 temalarını 1.8 uyarladım 32 tane tema uyarladım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2014 Saat: 19:12)#Cumpes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Necati Merhaba, 

İlk Önce Dediğim Gibi Buradan Aldım Resimlerin Bazı Linkleri Kırılması Oluyor O Resim Linki Kırılmalarını Ben Bilmiyorum Ben Şablonlarla Oynamadan Uyarlama Yapıyorum 

resim kırılmaları düzeltilebilir sorunlar   [ sizin paylaştığınız temalarda kırılmayan resim kalmamış]  belki ama  bu tema bu haliyle üzgünüm ki hiç bir üye kullanamaz  benim demek istediğim ,  lütfen yanlış anlaşılmasın .. siz bu temayı yüklediniz diyelim yeni bir konu açacaksınız ama  açacak kodlar mesaj kutusunda yok resim ekleyemiyor , video ekleyemiyor kod koyamıyorsunuz 

yada  bir konuya cevap yazamıyorsunuz bu temayı ölü kılar bence .. Benim gibi kodlardan anlamayan bir çok arkadaşım var  ve onları tema hakkında uyarmak istedim. Ben yeni  paylaştığınız 3 temayı da forumuma yükledim ve üçü de aynı .

temalarda bir iki  kırık resim olsa idi dahi rep puanınızı verecek teşekkür edecektim ..

ZA20zG.png

yeni konu açarken olmayan bu kodları düzeltirseniz   sanırım daha kullanılır hale gelecek . 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuanda Ben Kendim 90 Sayfalık Tema Listesi Var Uyarladım Paylaşmadım Daha Hepsini Düzeltiyorum Yetkili Olmamı Bekliyorum 32 Tane Tema Yaptım Bazılarının Kırılmış Bazılarının Kırılmamış 

- Neyse Yorumun İçin Teşekkür Ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping