Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yetkilerde Düzenleme
Yönetim kadrosunda biraz değişikliğe gittim.Kategorileri konuları inceleme fırsatım oldu bu gece biraz şöyle grafik istek ile soru cevap köşesine göz attım.Kadroda eksikler olduğunu gördüm ve destek vermeyi bırakmış yada uzun süre giriş yapmamış olan arkadaşları görevden aldım.Daha önce söylemiştik eğer giremeyecekseniz foruma yetkinizin kalması için gidiş sebebinizi profil alanınıza yazın diye..MyBB bu özelliği bu nedenle ekledi.Profilinde sebep gördüğüm yetkililere dokunmadım onun haricinde foruma zamanında katkısı olmuş ancak şu anda çok olmayan kullanıcıları emektar yaparak yeni istekli görevlilere kontejan açtım.Bundan sonra başvuranlara adaylara kalmış.Bu boş kontejanları ben sizlerle doldurmayı isterim ancak benim istememle değil sizin çalışmanızla olur buda...
Çalışmayan, profilinde mazereti olmayan, artık sadece ziyaret için uğrayan arkadaşlarımızın emeklerinden ötürü onları emektar yapıyoruz.(eğer gş üstü ise daha farklı yetkiler var.Emekli G.Ş.,  Onursal Admin gibi gibi...)

Çalışmalarınızı arttırın özellikle forumda şu anda grafiker eksiği var.Bu bölümde daha çok kişiye ihtiyacımız var.Benim içim grafiker olmak istemeniz demek tasarımlarınızın çok aşırı güzel olması demek değil.Benim için kullanıcıya beğendirebilip yardım etmeniz demek.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyisini bilirsiniz hocam.

BŞ ne zaman olacağım meraklar içindeyim her neyse dediğim gibi iyisini bilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgi için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme İçin Teşekkürler..
Şu Sıralar Aktifliğimi Atırmaya Çalışacağım..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bilgilendirme için teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgiliniz için teşekkürler hocam :)
ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum umarım yardımcı oluyorumdur.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgi için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerekliydi .Bilgilendirme için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping