Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
acil yardım
Lightbulb 
siteactım ama konu silemiyorum yada sabit edemiyorum yardım plss                                      10tr.netden benim sitem wwww.gramforum.10tr.net yardımlarınızı bekliyorum ltfen   
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hhhhÜzgünüz,Moderasyon İşlemi İçin Herhangi Bir Konu Seçmediniz yada Yönetim Sayfanız Zaman Aşımına Uğramış Olabilir. (İşlemden 1 saat sonra). Lütfen Bir Konu Seçip Tekrar Deneyiniz         hatası alıyorum yardımlarınızı bekliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu seçiyor musun tikleyip? Mesajı değil bak konuyu seçiyor musun? Konunun içinde mi yapmıyor bunu forumda alt altada ki sıralamada mı?

Ayrıca sabahın mı diyeyim gecenin mi diyeyim bu saatinde (04:00) neymiş bu acele mesele?
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
usta koyunu icden siliniyor ama dıştan ceciyorum git(0) yazıyor sabit bile edemiyorum silemiyorum yardımcı olursan sevinirim şimdiden tşk ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum burada bulunamadi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Thumbs Up 
(04-12-2014 Saat: 13:20)Vector Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum burada bulunamadi.

Www.gramforum.10tr.net Site bu nasıl bulunamadı ama yiede emegii gecen arkadarşlara tşk ederim sorunu buldum tema ile alakalımış...temayı deafult yaptım düzeldi sizden ricam gzl bi tema arrıyorum linq atarsanız sevinirim k.gelsin....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-12-2014 Saat: 01:42)zalim1990 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-12-2014 Saat: 13:20)Vector Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum burada bulunamadi.

http://gramforum.10tr.net/ Site bu nasıl bulunamadı ama yiede emegii gecen arkadarşlara tşk ederim sorunu buldum tema ile alakalımış...temayı deafult yaptım düzeldi sizden ricam gzl bi tema arrıyorum linq atarsanız sevinirim k.gelsin....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tema arıyorsan default'u kendine göre editleyebilir yada varolan temaları kullanabilirsin benim tavsiyem 1.8 alpha gaming teması fexe temasıyla benzerliği ile çok iyi bir tema forumda ararsan bulabilirsin.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-12-2014 Saat: 01:53)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tema arıyorsan default'u kendine göre editleyebilir yada varolan temaları kullanabilirsin benim tavsiyem 1.8 alpha gaming teması fexe temasıyla benzerliği ile çok iyi bir tema forumda ararsan bulabilirsin.

Tsk ederim denicem
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping