Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Değişen Yeni Ranklar Hakkında.
Ayrıca rankların bazılarına önem verilmemiş. Kısaltmalar bozmuş. Örnek olarak benim rankım.
Benim rankım gibi biraz sade olsaydı iyi olurdu.
LoJya1.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-12-2014 Saat: 23:42)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğiniz üzere Kaily'i nickli kullanıcımızın önerisi üzerine rankları değiştirmeye karar verdik ve bu işi gönüllü olarak yapan arkadaşlarımız oldu.Onların hepsine çok teşekkür ederiz.Bir karar vermem gerekiyordu ve gözüme en hoş geleni seçtim.
Yaklaşık 30 tane rank yapan #Captain nickli arkadaşımız bunları saatler içerisinde tamamlayıp bize teslim etti ve tüm kullanım ve dağıtım haklarını bize verdi.Kendisinin bu emeğinin karşılığı er yada geç bir şekilde ödenecektir.Burada isminin yayınlanmasını haketti.Burada da tekrar teşekkür ediyorum ona 10tr.net yönetimi adına.

Açıkcası Beğenmedim... Çok Basit ve Üzerinde Durulmamış, Eksikliğide Bol.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-12-2014 Saat: 19:12)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ranklar bir önceki ranklara göre daha az göze hoş geliyor , büyük geliyor , fazla hareketli duruyor. Önceki rankların çok sade olmasıyla alakalı bu. Emek verilmiş yapana teşekkürler.Hayırlısı.
       Rütbe seti büyük yapılmış ve hiza hataları oldukça çok. Arkaplanlar çok güzel ama dediğim gibi hatalar göze batıyor. Gölgenin kesik çıkması, ikonların orantısız olması vs. gibi hatalar mevcut.
        Bunları giderirseniz daha hoş durabilir. Hayırlı olsun.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hataların farkındayım, adminimiz o halini bozmadan yap dedi ve bende bozmadan yaptım zaten ikonların boyutunu aynı yapmam mümkün değildi nedeni bazı ikonlar rankın kenarına aitti, yorumlar için teşekkürler.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu rank mevzusu yeniden gelebilir şuanlık bunlar olacak
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping