Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamyo Mülakat A'dan Z'ye :)
Arkadaş 8 Temmuz Kahramanmaraş'tan otobüsle Damyo mülakatı için memleketimden ayrılarak 9 Temmuz Saat 9:30 civarında İstanbul'a ulaştım. Üsküdarda bir akrabanın yanında kaldım otel pansiyon vs.. parası ödemedim. Tuzla'ya 10 Temmuz 5:40 civarı özel araçla gittim nese fazla ayrıntı oldu smile.gif İlk diş Muayenesi vardı çürüğüm olduğu için ilk elenen oldum biraz fazla canımı yaktı ama elendik. Neyse 14 Temmuzda İstanbul'dan Ankara'ya geçtim. 15 Temmuz Saat 7:30 da Kara Harp Okulu Nizamiyede sıraya girdik 4'erli olarak sıraya girdik. Ordan bizi 5 dakikalık mesafe ile bir binaya soktular bildiğiniz koyun gibiydik. Bekleme salonda gruplandırdılar ben 14. grup 34. kişiydim. Dosyaları düzenlettiler falan tansiyon,boy,kilo ölçümünü yaptılar. Ben damyoda elendiğim gibi diş çürüğümden elenirim diye korkuyordum yine ilk sırada diş muayenesi vardı şans eseri geçtim. Gözde vücut yapımda herhangi bir sorun yoktu Şükürler olsun geçtim. Spor mülakatı aşırı baskılı idi herşeyi nizami istiyorlardı ama bir o kadar da esnekti birazdan anlatacam smile.gif Önce barfikse girdik en az 4 barfiks istiyorlardı ama 1 tane çekebildim, tmm dedim alişan senden bi halt olmaz elendim hiç bi umudum kalmamıştı sonra durarak atlamaya geçtik 2.40 ne demek ben minderin dışına atladım biggrin.gif nasıl yaptım bilmiyorum smile.gif yine umutsuzca mekiğe geçtim en az 35 istiyorlardı tabii nizami olarak ama ben onuda yapamadım smile.gif 15'de kaldım oda tam nizami değildi. Daha sonra basketbol topu fırlatmaya geldik 12 m atmamız lazımdı ondanda çaktım smile.gif 11 m fırlatabildim smile.gif Bu adam deli mi kendi yetersizliğini anlatıyor diyecek olursanız ben sistemin esnekliğini anlatmak istiyorum smile.gif Ben 3 branşı yapamadım koşudada 6. oldum. 5 branşdan 2 sini yaptım sayıyorum smile.gif Neyse o kadar başarız olmama rağmen bana geçtin dediler ben sevinmedim aşırı Kul hakkına girdiler gitmesemde olurdu ama geride bekleyen babam vardı onun için sözlü mülakata gittim adam çok sevindi smile.gif nese esneklik burda torpil işide hikaye torplilin vardır senin dersiniz belki ama orda hangi birimize torpil yapacaklar biggrin.gif neyse ertesi gün sözlü mülakata gittim , gece hiç uyumadım hayatımda çalışmadığım kadar genel kültür ve tarih çalıştım biggrin.gif Sözlüden başarı ile geçtim ne sordularsa bildim smile.gif hep eski sorular sordular bana sınır komşuları,ilkeler nutuk vs vs... sevindim ve aslan babamı birdaha sevindirdim smile.gif Babayı sevindirmek çok güzel bişey anlatılmaz bişi smile.gif nese 2 qün sonraya hastaneye sevk ettiler gittim. Egk röntgen kan vermece falan derken qünün yarısı qitti smile.gif hemşireler çok iyi idi lakin bizim başımızdaki teğmen çok hantaldı çok yavaş çalışıyordu falan filan smile.gif dişte yine elenmedim üroloji cildiye derken son iki doktor kaldı. Kardiyoloji ve Psikaytri jandarmadan sevkini alanlar qeldiği için sıramızı hep aldılar hakkımıza geçtiler helal etmiyom tabiki kardiyolojiden geçtim nice kanserler kalbi delikler böbreği olmayanlar çıktı buqünüme şükür :/ adamlar yıkıldı. En son psikaytri kaldı ve onda çaktım biggrin.gif Adam tipimi beqenmemiş olacak beni kişilik testine soktu 566 soru cevapladım , Allah'a inanıyon mu ahirete inanıyon mu diye sorular vardı arada. cevapladım hepsini ayrı bi odada sonra test sonuçları adamın eline ulaştı falan işte smile.gifherkesin pskaytri muayenesi 10 saniye sürerken benim ki 1 saat sürdü smile.gif deli olmadığım halde delirdim. en sonunda teşhisinde bana kişilik bozukluğu (nevrotik kişilik) uygun gördü elendim smile.gif bu maceramda bu kadar sürdü smile.gif 1 hafta Ankara daydım Allah tan bi öqrenci yurdunda kaldım pansiyon parası ödemedim smile.gif 

Anladıqım Tek şey Askeriyede disiplin diye bişey yok . İnsanların rahatını bozma var sağlam adamı deli çıkarma var. Eski o Türk Askeri yok emin olun. Bana bu görüşümden dolayı kafa tutacak olan varsa pm atsın tartışırız smile.gifAllah'a emanetsiniz smile.gif
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping