Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Askeri MYO Anısı
Şu an hâlâ Ankaradayım.Hemen başlayım anlatmaya. 
Sabah bizi gruplar halinde binaya aldılar.Ordaki subaylar bi kaç kişiyi baya bir azarladı,çünkü KAMYO ve JAMYO grubunu karıştıranlar oldu =D Her neyse bekleme odasında bekledik sıramızı önce tansiyon sonra diş sonra ön sağlık muayenesi varsı. Ben tansiyonu ve dişi geçtim ama ön sağlıkta elendim defalarca itiraz ettimbu sefer rütbeli birisi baktı yürü dedi yürüdüm,renk körlüğünden elemek için sayfaları hızlı hızlı çevirdi hepsini okudum. Düz tabansın elendin çık dedi hayır düz taban değilim efendim düz taban olsam PMYO mülakatlarında elenirdim dedim ayağını kaldır dedi zıpla dedi falan derken bücut yapın bozuk dedi,bende kesin öyledir illa torpilimiz mi olacak astsubay plnak için dedim oğlum çık dışarı diye bağırdı eyvallah dedim çıktım. 

Hee şu bi kaç gün önce konu açmıştım konuyada astsubaylıkta torpilim var yazmıştım tabi herkes inandı buna,ben onu astsubaylık ile polislik arasında kaldığım için yazmıştım tabi bunada inandılar her neyse arkadaşlar torpiliz yoksa boş yerw gitmeyin bence...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping