Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mir Eğitim Setleri Hakkında İnceleme-Nedir Ne Değildir
Merhabalar Arkadaşlar;

Bende Birçoğunuz gibi dil öğrenme konusunda pek çok yönteme başvurmuş bir kaç eğitim seti ve yönteminin haricinde çoğununun zaman ve para kaybı olduğunu zaman ve para kaybederek anlamış birisi olarak bu inceleme yazısını yazmayı uygun buldum, sizlerde olumlu olumsuz görüşlerinizi bildirirseniz bu konuda bilgi almak isteyen arkadaşlarımıza bir nebze olsun katkıda bulunacağımızı düşünüyorum.

Mir Eğitim ürünleriyle 1 yıl önce Fransızca öğrenmek için yaptığım araştırmalar sırasında karşılaştım. Merkezi izmirde olan bir yazılım firması. Yabancı dil konusunda yeterli deneyime sahip olamayacakları konusunda şüphelerim olmasına rağmen adını sanını duymadığım bir çok yabancı firmanın ürünlerine verdiğim şansı bu firmanın eğitim setinede vermek istedim. 

Eğitim setinin fiyatı 175 tl idi. Seti satın aldım. Sipariş verdiğimin günün ertesi set kargo ile bana ulaştı. Eğitim Seti 20x30x20 ebadında şık bir kutu içerisinde geldi, içerisinde 5 adet interaktif Cd, 1 konuşma klavuzu, 10 adet kelimede kartından oluşan kelime kartları seti, 1 adet sözlük ve mikrofonlu kulaklık seti ve lisans kartı vardı.fra-269x409.jpg

Ana eğitimin Cd deki programda olduğunu bildiğim için hemen programı bilgisayarıma kurdum, kurulum oldukça kolay ve hızlıydı, kurulumun ardından cd roma Temel etiketli ilk ders cdsini yerleştirdim.Masaüstünde yer alan Mir eğitim kısayoluna tıklayarak programı çalıştırdım, aktivasyon için müşteri hizmetlerini aramam gerekiyordu, müşteri hizmetleri son derece profesyonel bir yaklaşımla güvenlik aşamalarını geçip aktivasyon numaramı verdiler. Programı aktive edip ilk derse başladım. Programın arayüzü ve işleyişi çok iyiydi, kafa karıştırıcı hiç bir bölüm buton resim vs yoktu, herşey çok açık ve anlaşılırdı. İlk ders fransızcaya yeni başlayan bir kişi için çok akıllıca hazırlanmıştı. en temel kelimelerle eğitim başlandı, kedi, köpek, kız ve oğlan kelimelerini öğrendikten sonra bu kelimeleri birbirine bağlayarak yeni öğrenmekte olduğunuz dile yumuşak bir giriş yapmamı sağladı. ilk derste toplam 40 kelime ve cümle vardı, öğrenme bölümünde bu kelime ve cümleleri türkçe karşılıkları ile gösterip yeni kelime ve cümlelere aşinalık kazanmamı sağladı. Öğrenme bölümünden sonra sırayı Okuma, Dinleme, Yazma ve Çeviri alıştırmaları aldı. İlk kelimeler dersindeki 40 kelime ve cümle ile ilgili bu alıştırmaları yaptıktan sonra bu kelimeler Adeta anadilime ait kelime ve cümlelermiş gibi hafızama kazındı. 

Eğitim Seti Toplam 180 konudan oluşuyor, yani bu şu anlama geliyor.
180 konu x 40 Cümle = 7200 Cümle
Her cümlenin ortalama 3 kelimeden oluştuğunu varsayarsak 21600 kelime yapıyor.
Yeni öğrenilen bir dil için bu rakamlar gerçekten çok çok iyi.

Sonuç olarak Benim için çok yararlı olan bir eğitim seti olduğunu belirtmek isterim. Mir Eğitimin aynı Yöntemle hazırlanmış 19 dilde eğitim setleri olduğunuda belirtmek isterim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping