Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soft Flat Theme - Yayında.
(29-11-2014 Saat: 17:11)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-11-2014 Saat: 17:09)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-11-2014 Saat: 17:07)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: + olaraktan. Theadın altındaki çizgiyi kendin düşünmüş olamassın zaten özentiliği ordan anladım. Onun dışında Footer kullanılıyor ama bendede oydu. 

Siteyi 1.6'da gören bilir. Amacım kavga değil.

Footer yapmaya çalıştım güzel olmadı ben de o footeri buldum kullandım.

Yav kardeşim çalıntı demiyorum. Özenmişsindir ya da bi yerde göreün fikir olaraktan aklına geldi.

Thead %100 Özenti. Zaten temayı thead oluşturuyor.
Tamam uzatmayalım theadın özenti olduğu doğru tamam ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Renk uyumunu sevdim , hoş .. Biraz daha üzerinde durulursa harika olabilir. Ellerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema zaten hep thead. Tema özenti :D Sonuca vardık. Tema özenti işte ya. v1 çıkaracaktım bozdun bravo. Neyse konuyu baltaladım sanırım. Postbit bile aynı. Temadaki her iyi yorum beni üzüyor. Benden bu kadar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Eline sağlık mert :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 17:16)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema zaten hep thead. Tema özenti :D Sonuca vardık. Tema özenti işte ya. v1 çıkaracaktım bozdun bravo. Neyse konuyu baltaladım sanırım. Postbit bile aynı. Temadaki her iyi yorum beni üzüyor. Benden bu kadar.

Hep bu tesadüfler bana mı denk geliyor. ? Deliricem...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 17:43)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-11-2014 Saat: 17:16)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema zaten hep thead. Tema özenti :D Sonuca vardık. Tema özenti işte ya. v1 çıkaracaktım bozdun bravo. Neyse konuyu baltaladım sanırım. Postbit bile aynı. Temadaki her iyi yorum beni üzüyor. Benden bu kadar.

Demek paso özentilik yapıyosun. Az özgün ol kendin yap be..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 17:51)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-11-2014 Saat: 17:43)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Demek paso özentilik yapıyosun. Az özgün ol kendin yap be..

Ne yaptım allah aşkına ya ? Niye üzerime bu kadar yürüyorsun benimle bir sorununuz mu var ??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun belli değil mi kardeş. Çıkarıcağım temayı sen hemen hemen aynısını çıkardın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne olmuş ? Sen de farklı bir tema yap çok mu zor ? Benim aklıma bu geldi bunu yaptım ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 17:58)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne olmuş ? Sen de farklı bir tema yap çok mu zor ? Benim aklıma bu geldi bunu yaptım ..

Çok kolaysa sen bu temayı kaldır kendiminkini yayınlıyım sen yeni yap :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 18:04)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-11-2014 Saat: 17:58)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne olmuş ? Sen de farklı bir tema yap çok mu zor ? Benim aklıma bu geldi bunu yaptım ..

Çok kolaysa sen bu temayı kaldır kendiminkini yayınlıyım sen yeni yap :)
Allahım sen bana sabır ver.. Benim hiç bir güzel temam yok. Geçen sene süper bir tema yapıyordum onu da kaybettim. Tek yaptığım tema da tam bir acemi temasıydı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konularımı incele bakıyım hiç düzgün temam var mı ? Hepsi acemi iken yaptığım temalar. Sonradan bi bunu yaptım sonucu görüyosun. Empati kur lütfen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 18:09)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konularımı incele bakıyım hiç düzgün temam var mı ? Hepsi acemi iken yaptığım temalar. Sonradan bi bunu yaptım sonucu görüyosun. Empati kur lütfen.

Peki , sende de olabilir. Lütfen tartışmaya bir son verelim ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Resmen bakılarak yapılan bir temayı yapımcısından önce yayınlamak bana göre emeği çalmaktan farklı bir şey değildir.Kendi fikrimce söylüyorum ister temayı kaldır ister kaldırma bir işlem uygulayacak değilim lakin bana göre yaptığın yanlış.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 22:30)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Resmen bakılarak yapılan bir temayı yapımcısından önce yayınlamak bana göre emeği çalmaktan farklı bir şey değildir.Kendi fikrimce söylüyorum ister temayı kaldır ister kaldırma bir işlem uygulayacak değilim lakin bana göre yaptığın yanlış.

Hocam ben onun temasını gerçekten daha önce görmedim. Yemin ederim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz aramızdaki meseleyi çözdük ama hala bana kimse inanmıyor ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kardesım temayı ındıremıyorum mediafire yuklermısın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform