Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kullanıcın Profiline Girip Tüm Konulara Bak Deyince Göstermiyor
Merhabalar.Ben bir kullanıcın profiline girip tüm konulara bak deyince konuları görünmüyor ve üstte bir hata çıkıyor.Aceba tek benim forumumda bu hata yoksa tüm 10tr.net forumlarında olan bir hatamı diye araştırdım bazı 10tr.net forumlarına baktım ama böyle bir sıkıntı yok.Sanki o kişinin hiç konusu yok gibi gösteriyor fakat konusu var.Bu benim için çok büyük bir sorun haline geldi kendi forumumdan soğumaya başladım artık.Lütfen düzeltin @admin

Buyrun Caps;
jYErAD.png
forumhero.10tr.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence temadan kaynaklanıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende buluyor...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 01:21)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende buluyor...

Tamam işte hiçbir forumda böyle bir sıkıntı yok tek benim forumda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 01:19)CapsK Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence temadan kaynaklanıyor.

Default tema yükledim denedim yine aynı hata.Temadan kaynaklanmıyor.Teknik bir hata galiba.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır bu herhangi bir eklediğiniz koddan kaynaklanıyor olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 01:35)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır bu herhangi bir eklediğiniz koddan kaynaklanıyor olabilir.

Hadi diyelim kendi editlediğim bir temaya yanlış kod ekledim.Ama sıfır default temayadamı yanlış kod ekledim ? Ben teknik bir sorun olduğunu düşünüyorum ama hayırlısı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teknik Sorun Olabilir Admilerle İletişime Geçiniz.

-Bendede Prostats-Genel Bakış Çalışmıyordu Bildirmi Teknik Sorunmuş Gelip Baktılar Ama Çalıştıramadılar Haber Bekliyorum

Siz İletişime Geçin...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 01:40)Oyun Torrent Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teknik Sorun Olabilir Admilerle İletişime Geçiniz.

-Bendede Prostats-Genel Bakış Çalışmıyordu Bildirmi Teknik Sorunmuş Gelip Baktılar Ama Çalıştıramadılar Haber Bekliyorum

Siz İletişime Geçin...

Aynen zaten bu konunun linkini @admin'e özel mesaj olarak attım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamdır O Zaman.
Ben Yinede Araştırayorum Bakalım..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pulign lere baktınızmı eski sürümlü pulign olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2014 Saat: 01:53)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pulign lere baktınızmı eski sürümlü pulign olabilir.

Bütün aktif pluginleri kapattım denedim yine aynı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin Panelinde Tema Bölümünde Mybb Mobile Teması Varmı Bakınız Sonra O Temayı Silin Mutlak Olacak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende o sıkıntı yok büyük ihtimalle sistemden kaynaklanıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Büyük ihtimal teknik bir sorundur. Bunun herhangi bir temayla veya pluginle ilgisi yoktur. Yalnızca admin çözebilir bence sorunu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1.8'de hep sorun çıkmıştır bu sorun bu sefer sizin forumunuza vurmuş sorun sürümden kaynaklı olabilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping