Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEOGlar nasıl :)
Hatalı gibi duruyor.Ama bizim sınıfın en çalışkanı bile a yapmış :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TEOG 8. sınıflar için yapılan Türkçe , Matematik, Din Kültürü, İngilizce, Fen ve Teknoloji ve İnkılap Tarihi  sınav sorularının ve cevaplarının MEB tarafından sınav bittikten sonra saat 14.00′te  yayınlanması bekleniyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben kontrol etmem valla :D 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
zaten kitapçıkları cuma günü vercekler cevaplar yarın açıklancak :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben o ötelemeli yansımayı d yapmıştım. Onda da öteleme vardı. c şıkkında da vardı a şıkkında da . Bence hangisi değildir diyecekti Sadece b de yoktu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya Bizde hata var ya mebde ama bence medbe hata var yine gitcek 2-3 soru :(
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır hata yok arkadaşlar kitapçık gelsin video çekerim

a da ortantılı bir şekilde hem öteleyip hem yanıyor 

b de yok zaten

c de orantısız yansıyor yani yansımış ama üstte 1 boşluk var yansıyıp ötelediğinde altta boşluk bırakmamış.

d de ise yok zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki e okuldaki bu yazı ne anlama geliyor ?
DİKKAT :Mahkeme kararları doğrultusunda I. Dönem Merkezi Ortak Sınav Matematik testinde toplamda 2 soru iptal edildiği için puanlar 18 soruya göre, I. Dönem Merkezi Ortak Sınav Yabancı Dil (İtalyanca) testinde 1 soru iptal edildiği için puanlar 19 soruya göre, I. Dönem Merkezi Ortak Sınav Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi testinde 1 soru iptal edildiği için puanlar 19 soruya göre, I. Dönem Merkezi Ortak Sınav Fen ve Teknoloji testinde toplamda 2 soru iptal edildiği için puanlar 18 soruya göre ve I. Dönem Merkezi Ortak Sınav Yabancı Dil (İngilizce) testinde 2 soru iptal edildiği için puanlar 18 soruya göre hesaplanmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
o geçen yıldan kalan bir yazı ben hocaya sordum
yansıma sorusu ben a yaptım histogramda sorun var
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2014 Saat: 15:38)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
o geçen yıldan kalan bir yazı ben hocaya sordum
yansıma sorusu ben a yaptım histogramda sorun var

Histogramda sorun yok galiba ben b yapmıştım sanırım.
Ama bence iptal soru çıkar mattan. Hele şu ötelemei yansıma çok kafa karıştırdı.
Ben b kitapçığı kullanıyordum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şansa bak bende B dim :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Takipteyiz
http://meb.gov.tr/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
T, H nin Olduğu Soru Yanlıştı Öteleme Ve Yansıma Diyor Aşağı Doğru Ötelemede Olur Arkadaşlar. Kesinlik Cevabı İse 15 Li Olan Olucaktı Histogram Soru A Değil B İdi Yanlış Saymışsın Henry.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(0,5)üzeri 4 ise 1 bölü 16 olacaktı bir çoğu 1 bölü 625 yapmış.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
albırt histogram sorusu kesin diyordu hiç biri kesin olmuyor
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2014 Saat: 16:46)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
albırt histogram sorusu kesin diyordu hiç biri kesin olmuyor

Kesin Oluyor Yanlış Saymışsın  Arkadaşım Etüt Öğretmenimle Çözdük B Şıkkı 69 Mu Ne Üstü 15 Kişi Tam Oluyor.

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
B Yada A O Yanlış Hatırlamıyosam

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2014 Saat: 16:45)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: (0,5)üzeri 4 ise 1 bölü 16 olacaktı bir çoğu 1 bölü 625 yapmış.

Aynen 1/16 olcaktı sadeleştire sadeleştire bulunuyor. 5/10 = 1/2 2 üzeri 4 ise 16 oluyor yanı cevap 1/16

O ötelemeli yansıma sorusu yanlış işte hangisi değildir sorması lazımdı. 3 tanesi ötelemeli yansımaydı 1 tanesi değildi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Histogram sorusu B idi 9+5 = 14 galiba öyle bi şeydi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2014 Saat: 16:49)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Histogram sorusu B idi 9+5 = 14 galiba öyle bi şeydi.

9+6 = 15 Yani B .

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping