Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bş Başvurusu
Yenisi : http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=88947
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2012'den beri bu forumdasın. Bence azda olsa bilgin olduğunu düşürünüyorum.

-Hakediyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle hakediyorsun.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eyvallah , fakat çok şey değişmiş örneğin 10tr.net olmuş + 1.8 MyBB sisteme geçilmiş filan bazı şeyler alışkın olmadığımdan pek bir hareket edemiyorum şimdi bakıcaz ve önümüze devam edicez. hem olamassamda sorun yok bavulumu toplar giderim :).
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2014 Saat: 12:53)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah , fakat çok şey değişmiş örneğin 10tr.net olmuş + 1.8 MyBB sisteme geçilmiş filan bazı şeyler alışkın olmadığımdan pek bir hareket edemiyorum şimdi bakıcaz ve önümüze devam edicez. hem olamassamda sorun yok bavulumu toplar giderim :).

1-)Başlığı büyük harfle yazmak yasaktır.
2-)"Hem olmassada sorun yok bavulumu toplar giderim" demek bence yanlış yetki için burda durmak yerine destek amaçlı burda durmak buranın amacını yansıtmasını daha iyi sağlamaz mı ?
3-)Hakediyorsun başarılar...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2014 Saat: 13:39)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-11-2014 Saat: 12:53)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah , fakat çok şey değişmiş örneğin 10tr.net olmuş + 1.8 MyBB sisteme geçilmiş filan bazı şeyler alışkın olmadığımdan pek bir hareket edemiyorum şimdi bakıcaz ve önümüze devam edicez. hem olamassamda sorun yok bavulumu toplar giderim :).

1-)Başlığı büyük harfle yazmak yasaktır.
2-)"Hem olmassada sorun yok bavulumu toplar giderim" demek bence yanlış yetki için burda durmak yerine destek amaçlı burda durmak buranın amacını yansıtmasını daha iyi sağlamaz mı ?
3-)Hakediyorsun başarılar...

Neresi yanlış anlayamadım + başlığı düzeltiyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Hem olmassamda bavulumu toplar giderim" sözünüzü Bölüm Şefi olarak kabul edilmesseniz gidecekmişsiniz gibi anlaşılıyor yani yetki için burda duruyorum gibi bir hava oluşuyor..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel + + 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping