Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Mybb-1.8] Mini Tema Listesi
Buyur sen gel Antalya'ya?

- Ben kime nasıl davranacağımı biliyorum, Neon Blazer(Yıldıray abi) TaaRRuZ(Abdullah abi) bu kişilere saygısızlık yaptığımı hiç gördünmü bak imzamdaki bir sözüde belirteyim..

Bazen soğuk, sinirli ve gıcık birisi olabilirim, ama emin olun hakkedene hakkettiği gibi davranırım, kalbinizi kırmak istemem ama siz zorlarsanız kalbinizi kırmakla kalmam bir düşmanınız kesilirim..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edward adlı kardeşimin konusunu baltaladık. Bu http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=65430 konuya gel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Edward, güzel iş çıkarmışsın. Forumda yetkili olmayı tek hakeden üyesin.

#Captain, sakin ol kardeşim. Burada ne kadar yazarsan yaz akıllanmaz bu tipler. Facebookta tartışın, orada bunun gerçek yüzü belli oluyor.

#Richard, kimin avukatlığını yaptığının farkında değilsin. 5 multi hesabı olan ve herkese ana bacı küfür eden, ban yeyince admine ağlayan birisi. Düşün artık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-10-2014 Saat: 07:53)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #Edward, güzel iş çıkarmışsın. Forumda yetkili olmayı tek hakeden üyesin.

Sağolun Hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temaların böyle paylaşılması çok iyi... Carbon theme güzelmiş, beğendim. teşekkür ederiz. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel temalar teşekkürler Edward.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica Ederim Batuhann - HanJin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eline sağlık hepside hoş temalar güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederiz edward
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica Ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Edward :) Ben Şahsen Temaları Beğenmedim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir şey sorabilir miyim? Revolution Gaming temasının logo kısmındaki o adam resmini nasıl kaldırabilirim? Ne yaptıysam bir türlü olmadı. :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
revolution theme çok güzel hiç bir hatasını bulamadım şuana kadar emeği geçenlere tşk ediyorum .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-11-2014 Saat: 23:57)HanJin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir şey sorabilir miyim? Revolution Gaming temasının logo kısmındaki o adam resmini nasıl kaldırabilirim? Ne yaptıysam bir türlü olmadı. :(
Global.CSS'de kaldırabilirsin. 
(09-11-2014 Saat: 17:58)EmreBJK Nickli Kullanıcıdan Alıntı: revolution theme çok güzel hiç bir hatasını bulamadım şuana kadar emeği geçenlere tşk ediyorum .

Rica Ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Güzel TASARIM OLMUŞ :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben yapmasamda; rica ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İNGİLİZCE OLMASA SÜPER :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-01-2015 Saat: 15:49)Dizzywod Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İNGİLİZCE OLMASA SÜPER :/
türkçe yapabilirsin

Güzel Olmuş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temalar TÜRKÇE zaten :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -