Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galatasaray Çalışması
vonyLz.png
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşte, senden beklediğim şey mükemmel..
Efektleri güzel vermişsin gerçekten güzel, şu kullandığın şeyleride bana atsan ne güzel olacak :D

Galatasaray yerine #Captain yazılı olanı bana verirmisin?
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2014 Saat: 14:22)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşte, senden beklediğim şey mükemmel..
Efektleri güzel vermişsin gerçekten güzel, şu kullandığın şeyleride bana atsan ne güzel olacak :D

Hemen Yapıyorum Hocam Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim :) Efektleride Upload Edip Vericem.

Buyrun Hocam

1nM7N5.png
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçekten Güzel.

Seni Forumda Grafiker Rütbesinde Görmemiz Yaklaşıyor Gibi... :)

--------------------------------------------------

Galatasaray Yerine Fantom Yazıp Vede Bilirmisin?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2014 Saat: 14:33)Oyun Torrent Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten Güzel.

Bilgisayara gecince yaparım . Yorumunuz için sağolun

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2014 Saat: 14:34)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-09-2014 Saat: 14:33)Oyun Torrent Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten Güzel.

Bilgisayara gecince yaparım . Yorumunuz için sağolun
Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2014 Saat: 14:23)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-09-2014 Saat: 14:22)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşte, senden beklediğim şey mükemmel..

Hemen Yapıyorum Hocam Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim :) Efektleride Upload Edip Vericem.

Buyrun Hocam

1nM7N5.png

Teşekkürler..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık çok başarılı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2014 Saat: 15:33)kemik344 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık çok başarılı :)

Teşekkür ederim :)

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Aynen grafikerlikte çok iyisin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Font ve Stil dışında gayet başarılı :) Trabzonsporlu olmama rağmen Galatasaray destekçisiyim. Amacı Grafiker olan arkadaşlar; adminlerimiz grafiklerimizden çok üyelerin logo isteklerine (yardımseverliliğimize) bakıyor. Güzel Logo yapabilcek kadar iyi olsa da yeterli. Gerekli saygınlığı kazandığınızda başvuru yapabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gs Li Oldum İçin Deyil Süper Olmus
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2014 Saat: 15:39)BlueSensei Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aynen grafikerlikte çok iyisin

(27-09-2014 Saat: 16:00)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Font ve Stil dışında gayet başarılı :) Trabzonsporlu olmama rağmen Galatasaray destekçisiyim. Amacı Grafiker olan arkadaşlar; adminlerimiz grafiklerimizden çok üyelerin logo isteklerine (yardımseverliliğimize) bakıyor. Güzel Logo yapabilcek kadar iyi olsa da yeterli. Gerekli saygınlığı kazandığınızda başvuru yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim dediklerinize katılıyorum elimden geldiğincede istek konularına bakıyorum yalnız diğer konumada demiştiniz stil derken neyi kastediyorsunuz?

(27-09-2014 Saat: 16:03)tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gs Li Oldum İçin Deyil Süper Olmus

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Stil

Tıkla Bakarsan anlıycaksın :)

Kod:
http://www.brusheezy.com/styles

Bu siteden aldım örneği. Bu siteden stil indirebilirsin. Font'a görünüş verme :D Yani senin şuan beyaz. Tahminimce stil kullanılmamış Beyaz ve Katmanla ufak bir ayar. Eğer stiller hakkında yardım lazımsa Özel Mesajla bildir destek olurum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2014 Saat: 16:47)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Stil

Tıkla Bakarsan anlıycaksın :)

Kod:
http://www.brusheezy.com/styles

Bu siteden aldım örneği. Bu siteden stil indirebilirsin. Font'a görünüş verme :D Yani senin şuan beyaz. Tahminimce stil kullanılmamış Beyaz ve Katmanla ufak bir ayar. Eğer stiller hakkında yardım lazımsa Özel Mesajla bildir destek olurum :)
Anladım Font Stilinden Bahsediyormuşsunuz Bir Dahaki Çalışmamda Farklı Bir Stil Denerim Teşekkürler :)

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel

Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping