Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitelerinize Konu & Bakım Hizmeti Sunuyorum
Merhaba Arkadaşlar,
İnsanlara Ufacık Bir Yardımım Dokunsun Diye Bir Kampanya Yapmak İstedim. Sizleri Düşündüğüm İçin 7/24 Bu Eller Sizler İçin Çalışacak. Kampanyamızın Adı Konu & Bakım Hizmetidir. Fiyatlarıda gayet ucuzdur. Aşağıda sizler için 3 tür paket hazırladım. Bunlardan birini seçiniz , gerisini bana bırakınız.

Paketlerimiz:

voRgEA.png

Paketler hakkında daha fazla sorunuz var ise Özel Mesaj Atarak ya da Yorum Yazarak Bildirebilirsiniz.

Paket İşlemi İptali:
Paketlerimizden memnun kalmaz iseniz paketimizi iptal ettirme olanağı vermekteyiz. Bana verdiğiniz repi bir yöneticiden sildirebilirsiniz. Ayrıca pakette kazandığınız konuyu ve desteği tamamiyle sileceğiz , forumunuzu paketi hiç kullanmamış gibi yapacağız. Bundan emin olunuz.

Kabul Anlaşması:
Siteme yapılacak olan her türlü destekten dolayı oluşabilecek her hangi bir aksilik veya hatayı kabul ediyorum.

Hata Durumu:
Sitenize olabilecek kazayla aksilik ve hatayı 1000/1 yaparız. Ancak olabilecek aksilik ve hatayı geri düzeltmek için ellerimizden geleni yapacağız. Sitenizin yedeği elimizde olacağı için hiçbir sorun olmayacaktır.

Paket Başvuru Şablonu:

Aşağıdaki şablona göre başvuru yapabilirsiniz. Şablona uymayanlara asla paket desteği verilmeyecektir , görmezden gelinecektir.

Kod:
Site Adresi:
Paket Türü:
İsim:
Kabul Anlaşması Onayı:

UYARI: İstenen repler ödenmediği takdirde bütün paket kaldırılacak sitede olan bütün değişiklikler geri alınacaktır. Bir yetkiliden de verilen repler geri silinecektir.

İyi günler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
rep ücreti nasıl olucak peşinmi taksit taksitmi
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-09-2014 Saat: 01:57)playthegame77 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: rep ücreti nasıl olucak peşinmi taksit taksitmi

Taksit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben hergün aktif olan birisiyim her gün rep limitimin hepsini versem o şekilmi oluyo taksit
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-09-2014 Saat: 02:06)playthegame77 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben hergün aktif olan birisiyim her gün rep limitimin hepsini versem o şekilmi oluyo taksit

evet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
business paketi almayı düşünüyorumda ne zaman başlarsınız ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-09-2014 Saat: 02:11)playthegame77 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: business paketi almayı düşünüyorumda ne zaman başlarsınız ?

Şimdi başlarım bir kaç güne kadar bitiririm bittiğinde size haber veririm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
o zaman formu doldurup özel mesajtan atıyorum ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-09-2014 Saat: 02:13)playthegame77 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: o zaman formu doldurup özel mesajtan atıyorum ?

olur. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hemen forum oluşturuyorum bi kaç dakika bekleticem ama
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-09-2014 Saat: 02:16)playthegame77 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hemen forum oluşturuyorum bi kaç dakika bekleticem ama

olur bu arada konu güncellenmiştir, uyarı notu eklenmiştir iyi okuyun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
o sıkıntı değil size her gün rep puanı limitinin hepsini vereceğim kaç günde biterse zaten her gün aktifim ben.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-09-2014 Saat: 02:21)playthegame77 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: o sıkıntı değil size her gün rep puanı limitinin hepsini vereceğim kaç günde biterse zaten her gün aktifim ben.

olur o zaman admin yapın sizin ne tür kategoriler ne tür tema felan istiyorsanız bütün hepsini sıralayın teker teker ben yapacağım. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki örnek yaptığın varmı? Referans gösterebilir misin?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan 1 10tl.net forumuna yapıyorum yakında 6 ay sonra referans verebilirim.

6 ay beklemek istemiyorsanız Trial paket sipariş edebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
Site Adresi: tekdestek.10tl.net
Paket Türü: Trail 1. Paket (1Rep)
İsim: İsmail [ßyNova]
Kabul Anlaşması Onayı: Onaylıyorum