Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum açtıydım gitmiş sorun nedir?
Merhabalar forumda yeniyim. Uzun zaman önce 10tl.net ten bir forum açtıydım. Süresini hatırlamıyorum ama forum gitmiş neden böyle oldu. Forum adresim sampnfsclan.10tl.net isterseniz girip bakın sizdeki aynı hatayı verecektir bende böyle yazıyor:

Forum burada bulunamadi.
Warning [2] mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given - Line: 474 - File: inc/db_mysqli.php PHP 5.5.9-1ubuntu4.3 (Linux)
(::__destruct)->(class_core.php:423:run_shutdown)->(functions.php:267:load)->(class_plugins.php:36:read)->(class_datacache.php:125:fetch_array)->(db_mysqli.php:474:mysqli_fetch_assoc)->(::error)->

Yöneticiler ilgilenirse sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2014 Saat: 21:28)NFSTokyoDrift Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar forumda yeniyim. Uzun zaman önce 10tl.net ten bir forum açtıydım. Süresini hatırlamıyorum ama forum gitmiş neden böyle oldu. Forum adresim sampnfsclan.10tl.net isterseniz girip bakın sizdeki aynı hatayı verecektir bende böyle yazıyor:

Forum burada bulunamadi.
Warning [2] mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given - Line: 474 - File: inc/db_mysqli.php PHP 5.5.9-1ubuntu4.3 (Linux)
(::__destruct)->(class_core.php:423:run_shutdown)->(functions.php:267:load)->(class_plugins.php:36:read)->(class_datacache.php:125:fetch_array)->(db_mysqli.php:474:mysqli_fetch_assoc)->(::error)->

Yöneticiler ilgilenirse sevinirim.

Forumunuz Kapatılmış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteye uzun zaman girmediğinizden kapatılmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Niye kapatıldı peki herhangi bir kuralımı ihlal ettim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam 10TR.NET'in Bir İzleyiş / Yol Haritası Vardır. 10TR.NET Kurucusu, Bomboş Duran Siteleri Bakarak Silmektedir. Yani Kural İhlali Yapmadınız Ama Aktif Olmadığınız ve Sitenize Ziyaretçi Girmemesinden Kaynaklanmaktadır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki teşekkür ederim. Peki bu forumu açmanın bir yolu yok mu? Yöneticilere baş vuru tekrar aktifleştirseler olur mu? Baya uğraşmıştım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2014 Saat: 21:51)NFSTokyoDrift Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki teşekkür ederim. Peki bu forumu açmanın bir yolu yok mu? Yöneticilere baş vuru tekrar aktifleştirseler olur mu? Baya uğraşmıştım.

olmuyor geri heralde
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam hepinize teşekkürler. O zaman yapabilecek bir şey yok :( Neyse tekrardan teşekkür ederim yardımlarınız için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping