Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Bunları Nasıl yapabilirim acaba?
kYg1zJ.png
1 ve 2 ile belirttiğim yerleri nasıl yapabilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onların hepsi tema 'dan yapılıyor.

O temayı en alttan bul ismini yani sonra google'ya yaz. İşte o temanın ismini çıkar :) . Kendine göre ayarlayacaksın oralarını.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema ile alakası yok bence :) Şu 1 numaralı reklam ver işi karışık ben onu farklı şekilde ayarlayacağım buldum onuda şu 2 numaralı Önekin html kodu nedir acaba ? Yani Şu Kırmızı Tablo Gibi birşey içinde SPONSOR Yazacak Aynı boyutta olacak nasıl yapabilirim acaba bilen biri varmı=?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temayla alakası yok.Kodla yapılıyor onlar basit şeyler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-09-2014 Saat: 22:43)Batuhann Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temayla alakası yok.Kodla yapılıyor onlar basit şeyler...

Usta biraz geç kaldın ama :) Herneyse ben şu an 2sinide çözdümde tek bir sorum olacak sana bilemezsen anlarım index.php falan varya bu .php li sayfaları nasıl açacam ben yani örnek deneme12.php diye sayfa oluşturup bunu düzenleyeceğim nasıl yapacağım=?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-09-2014 Saat: 23:23)serdal19778856 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-09-2014 Saat: 22:43)Batuhann Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temayla alakası yok.Kodla yapılıyor onlar basit şeyler...

Usta biraz geç kaldın ama :) Herneyse ben şu an 2sinide çözdümde tek bir sorum olacak sana bilemezsen anlarım index.php falan varya bu .php li sayfaları nasıl açacam ben yani örnek deneme12.php diye sayfa oluşturup bunu düzenleyeceğim nasıl yapacağım=?
index.php mi index.html mi ?
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-09-2014 Saat: 23:55)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-09-2014 Saat: 23:23)serdal19778856 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

index.php mi index.html mi ?
index.php değil örnek verdim :) şimdi gnsop.php diye sayfa açacağım örneğin fakat elimde ftp yok nasıl yapacağım bu işi bir türlü çözemedim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping