Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trafikte Yeni Dönem
25920435.jpg
Adana Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Trafik Denetleme Şube Müdürlüklerinde denetimlerin daha şeffaf ve düzenli bir şekilde yapılmasının sağlanması amacıyla başlatılan uygulamada, ilk olarak Adana'da görevli 40 ekibe yaka kamerası takıldı.
Proje kapsamında, gelişen teknolojiye bağlı olarak trafik denetim ve uygulamaları sırasında trafik polisi ile vatandaş arasında yaşanmakta olan sorunların, iddiaların ve şikayetlerin engellenmesi, etkin bir denetleme ortamı oluşturulması amaçlanıyor.

“Özel hayatın gizliliği” kuralına azami ölçüde riayet edilerek yapılacak uygulamada, her türlü hava koşullarında gece ve gündüz kullanılabilen yaka kameraları ile 12 mega piksel HD görüntü kalitesinde 8 saat kesintisiz görüntü alınabilecek. Trafik ekipleri sürücülerle görüşmeye başlarken “Yapacağımız tüm işlemler kamerayla kayıt altına alınacaktır” uyarısında bulunacak.

Alınan görüntüler Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü arşivinde 30 gün saklanacak, itiraza veya soruşturmaya konu olabileceği değerlendirilenler ise 6 ay saklanacak. Yürütülen adli ve idari soruşturmalarda talep eden birimlere görüntüler gönderilerek delil olarak kullanılması sağlanacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimse rüşvet alamaz artık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Okumadım ama haklılar galiba
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Alınan görüntüler Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü arşivinde 30 gün saklanacak, itiraza veya soruşturmaya konu olabileceği değerlendirilenler ise 6 ay saklanacak. Yürütülen adli ve idari soruşturmalarda talep eden birimlere görüntüler gönderilerek delil olarak kullanılması sağlanacak.
sonrasında ne yapacaklar acaba? kalsın işte kalıcı olarak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende adana da oturuyorum,iyi yapmişlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:iyib -

Online Shopping App