Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony Marketini Kapatıyor, PSP Artık Olmayacak..
640x360xsony-marketini-kapatiyor-psp-art...RjnNjf.jpg

Sony'nin oyun konsolları konusunda başarılı bir şirket ve ürettiği her oyun konsolu neredeyse piyasada büyük satış oranı yakaladı. Bu başarılı şirket ilk ürettiği oyun konsollarından birinin güç kaynağı PSP'yi kapatma kararı aldı.

PSP olarak kısaltılan "Playstation Portable" yaklaşık 9 yıldır oyuncular tarafından kullanılıyor. Taşınabilir ve elde tutuşunun kolay olmasından dolayı sürekli seyahat halindeki insanların eğlence kaynağı artık Sony tarafından destek görmeyecek. Yeni nesil oyun konsollarının çıkmasının ardından eskidiği düşünülen PSP, 15 Eylül 2014 tarihinden itibaren artık destek alamayacak ve online marketle bağlantısı kesilecek.

PSP genel olarak yine kullanılacak fakat online oyun marketinden destek alamadığı için kapalı bir ürün olacak. Yani eklemek istediğiniz oyunları güvensiz yerlerden indirmek zorunda kalacaksınız ve multiplayer özelliği bulunan oyunları da tek başınıza oynamaya mahkum olacaksınız. Sony'nin bu kararı ne için verdiğiniz bilmiyoruz ama belki PSP sahiplerinin yeni konsollar alması için verilmiş olabilir. Elinizde herhangi bir PSP cihazı varsa oynamak istediğiniz tüm oyunları Playstation Network'ten indirip arşiv yapmanızda fayda var.

Kaynak; Tamİndir..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tüh be. elimde olmasa bile en sevdiğim cihazlardandı. Üzüldüm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Küçükken Çok Fazla İstiyordum Bunlardan Ama Annemle Babam Almıyorlardı . Sonra Playstation Pc ile Tanışınca PSP Gibi Bir Konsolun Olduğunu Bile Unutumuşum
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2014 Saat: 18:18)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tüh be. elimde olmasa bile en sevdiğim cihazlardandı. Üzüldüm.

Arkadaşlarda Vardı Bende Alıcaktım İyiki Almamışım :)
PS Var PSP`yi Ne Yapıcaksın Dersen; Merak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hadi be bende var
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform