Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 9'un Yeni Başlat Menüsü Videoda Gösterildi

Microsoft, 2014 yılının ilk çeyreğinden bu yana yeni başlat menüsünden sıkça bahsetmişti, ancak son zamanlarda ortaya çıkan sızıntı haberleri sayesinde adım adım yenilikleri gözlemleme fırsatı buluyoruz. Alman WinFuture sitesi, yüklemiş oldukları 2 dakikalık bir video ile yeni başlat menüsünün nasıl göründüğünü ve nasıl çalıştığını gözler önüne seriyor. Kullanıcıların birçoğunun beklediği gibi alışılagelmiş bir yapıya sahip olan başlat menüsüne sahip olan Windows 9, geleneksel ve modern uygulamaları birleştiren ve Metro arayüz tasarımını anımsatan bir görünüme sahip.

Hesap ayarları, tasarımın şu anki durumuna göre başlat menüsünün en üst kısmında yer alıyor ve kullandığınız bilgisayardan hesap çıkışı veya değişimi yapmanızı sağlıyor. Yeniden başlatma veya kapatma opsiyonları ise ayrı bir butonla daha belirginleştirilmiş.

Yeni başlat menüsünün iki ana bölümü mevcut. Geleneksel uygulamaların listelendiği sol kısım geleneksel kullanım alışkanlığına daha yatkınken sağ tarafta yer alan kısım genişletilebilir metro arayüzüne ve modern uygulamalara sahip. Böylece klasik masaüstü görünümündeyken de tüm uygulamalara vakit kaybı yaşanmadan ulaşılabiliyor. Windows 7 ile Windows 8'in beğenilen yanlarını kombine eden bir görünüm sergileyen başlat menüsü şimdilik sızıntı bir bilgi. Ve resmi kanattan gelen bir onay olmadığı sürece bu menünün kesinliğine inanmamakta da fayda var.

Kaynak; Tamİndir..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adamlar işi biliyor abi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2014 Saat: 18:18)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler

Bir Şey Değil..

(12-09-2014 Saat: 18:19)türkperest Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adamlar işi biliyor abi.

Aynen.Windows 10`da Neler Olucak Acaba.Kullanıcılar Farklı Şeyler Bekliyor..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Windows 7 Ye Devam Ben O Kadar Ayrıntıya Girmemeliler Bence Bilgisayar Performansını Düşürüyor . Windows 8 Aldığım Bilgisayarda Donmalar Yaşıyordum Nedenini Bir Türlü Çözememiştim . Windows 7 Yapınca Bilgisayarın Performansı Şimdi Yerli Yerinde .
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
daha iyi olmuş.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2014 Saat: 20:28)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: daha iyi olmuş.

Katılıyorum.Benimki 7 8`e Geçmek İstiyordum Başlat Menüsünün Olmadığını Öğrenince Vazgeçtim.Bir Çok Kullanıcıda Bu Yüzden 8`e Geçmedi.Buda Microsoftu 8.1`i Çıkartmaya Mecbur Etti..

(12-09-2014 Saat: 20:19)Batuhann Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler..

Bir Şey Değil..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping