Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Nasıl Düzenleniyor??
nasıl düzenlicez forumumuzu söyleyebilirmisiniz?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
admin kpde mesela neleri düzenlemek istiyorsunuz?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Daha açıklayıcı bilgi verirmisiniz ?

Konu uygun yere Taşındı.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
formumu nasıl düzenliyeceğim? isimsizforumcu.10.tl onu nasıl düzenlicez
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
isimsizforumcu.10.tl.net böyle bir site yok veya ben açamıyorum :( admin kp den düzenleyeceksiniz link

bu linkten forumunuzuda nasıl düzenleyeceğinizi bulabilirsiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neresini Düzenliceksin Arkadaşım Biraz Açıklayıcı Olun Müneccimmiyiz Biz ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2012 Saat: 16:51)JaDe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neresini Düzenliceksin Arkadaşım Biraz Açıklayıcı Olun Müneccimmiyiz Biz ?

Genel şeyler soruyor sanırım.
Forumunda Admin KP diye bir link vardır. Oraya tıkla ve çıkan pencerede kullanıcı adını şifreni yaz.

Nasıl düzenleyeceğin yani her hangi bir şey düzenlemek istiyorsan forumumuzda herşeyin bir çözümü bulunmaktadır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şu Adresi Girin.

Kod:
http://siteismi.com/admin/index.php

siteismi yazan yere site adresinizi yazınız.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rütbe Nasıl Eklenir:

Admin KP > Kullanıcılar & Gruplar > Gruplar > Grubu seçiniz > Grup Resmi Yolu Bölümüne Resim Urlsini ekleyiniz.

Logo Ekleme:

Admin KP > Tema & Şablonlar > Temanız > Logo Resim Yolu

Teşekkür Etme Plugini Ekleme :

Admin KP > Yapılandırma > Pluginler > Thanks > Aktifleştir

Admin KP > Yapılandırma > Ayarlar > Genel Kongrifsyon Ayarları > Avatar Boyutu > İstediğiniz boyutu yazınız.

Otomatik avatar resmi eklentisi ekleme :

Admin KP > Yapılandırma > Pluginler > Default Profile > Aktifleştir > Ayarlar > Default Profile Düzenle.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
beni anlatamıyorum yoksa sizmi anlamıyosunuz yaf siteyi nerden düzenliyeceğizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
http://isimsizforumcu.10tl.net/ bunu nasıl düzenliyoruz anlamıyomusnuz ya nasıl düzenlicez
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sen Dalga Geçiyorsun Herhalde? Ne Bu Arkadaşım Burayı Nasıl Düzenlicez Diyosun Neyini Düzenliceksin Temamı Yükliceksin Lütfen Cahil Cahil İşler Yapmayalım İnsanında Bir Yere Kadar Sabrı Var
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
actığım forumu nasıl düzenliceğiz nerden düzenleniyor olmucaksa bırakıcam
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bakın Sinirden Gülüyorum Kategori Mi Açacaksınız Siz?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
yaaaaaaaaaaaaaa forumu diyom be forumu kurdupun siteni nasıl duzenliyon isimsizforumcu.10tl.net nasıl düzenlicem nerden nasıl düzenleniyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ya kusura bakmayın. Yetkimi alan alsın. Velet misin arkadaşım ? Düzenelemek için forum adresinin sonuna /admin " ekle. !

KONU KİLİT !

Yorumları oku herşey yazılmış !

Eğer kullanmak istemiyorsanız kullanmayın !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping