Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok Acil İstek .tk yapma
tutanforum.10tl.net
tutanforum.tk
Taşıyan arkdaşlar aşağı oldu desin , gönülden rep vereceğim. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu Başliğini Düzeltin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başlıktan Ünlemi Kaldırın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lütfen boş boş başlığı kaldırın diyeceğinize sizde çocuğa yardım edin !

Kardeşim kısa bir süreli hata var galiba ,

500 Sunucu Hatası
Sunucu isteği yerine getirmesini engelleyen beklenmedik bir durum ile karşılaştı.
Dot TK Teknik Departmanı şu anda bu sorun üzerinde çalışıyor ve en kısa sürede yeniden kullanılabilir olacaktır. Lütfen denemeye devam ediniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki sen hiç kurallari okudunmu ? ondan sonra gel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2014 Saat: 17:42)Hosting Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki sen hiç kurallari okudunmu ? ondan sonra gel

Bak bakalım kaç yıldır forumdayım kuralları senden iyi biliyorum merak etme sorun onu göstermen değil sorun boş boş laklak yapman
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Captain'in dediğini unutma biri bugün gelir daha iyi destek verir,biri 1 sene önce gelir az destek verir.Ben Kurallar Çerçevesinde Yorumumu Paylaştim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2014 Saat: 17:46)Hosting Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Captain'in dediğini unutma biri bugün gelir daha iyi destek verir,biri 1 sene önce gelir az destek verir.Ben Kurallar Çerçevesinde Yorumumu Paylaştim.

Hosting
ARTIK DESTEK BiTTi

Yazan sensin boş yere şuan post kasan sensin adama yardım etmeyen sensin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artik destek bitti lafini ben bi ara yamiştim ama sonra değiştirmedim olesine kaldi.ama boş post kasmiyorum.Senden önce Denedim Dot.tk yi ama bende süre bekledi ayni sorun bendede oluştu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2014 Saat: 17:52)Hosting Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Artik destek bitti lafini ben bi ara yamiştim ama sonra değiştirmedim olesine kaldi.ama boş post kasmiyorum.Senden önce Denedim Dot.tk yi ama bende süre bekledi ayni sorun bendede oluştu.

O zaman hata olduğunu msjını düzenleyerek belirtseydin neyse daha fazla uzatmayın iyi forumlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2014 Saat: 17:53)naßi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-09-2014 Saat: 17:52)Hosting Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Artik destek bitti lafini ben bi ara yamiştim ama sonra değiştirmedim olesine kaldi.ama boş post kasmiyorum.Senden önce Denedim Dot.tk yi ama bende süre bekledi ayni sorun bendede oluştu.

O zaman hata olduğunu msjını düzenleyerek belirtseydin neyse daha fazla uzatmayın iyi forumlar
Desteğiniz için teşekkür ederim hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping