Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İbretlik sizinde başınıza gelebilir herkes baksın(Başkalarına Yetki Vermek)
Exclamation 
nYn6bN.png

Merhaba arkadaşlar forumcu.10tr.net bir ullanıcı ortak olalım dedi bende tamam dedim bakın forumdaki kategorileri sildi şuan forumumda konu sayısı sıfır üyeleri silmedi üye : 2140 onun için arkadaşlar ben yaptım siz yapmayın
tanımadığınız insanları sitenizde admin yapmayın

biliyorum suç bende
admin'e mesaj yolladım artık yardım ederse sevinirim.

Tanımadığınız Bilmediğiniz ve Güvenmediğiniz Kimseye Yetki Vermeyin Verirsenizde Yetkilerini kısıtlayıp öyle verin asla admin paneline ulaşmasına izin vermeyiniz. kaRanLık-61
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle insanların vicdanı hiç yokmu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
adamın sitesi bu : http://hilediyari.10tr.net/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hata sende niye güvenmediğin/tanımadığın bir insana adminlik veriyorsunki?

Böylelerine karşı tedbirli olun...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ne bilim yalvardı adam benimde iyi niyetliğimde yararlandı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2014 Saat: 11:17)türkperest Nickli Kullanıcıdan Alıntı: BÖYLE İNSANLARIN DEĞİL 10TR.NET/10TL'DE MYBB DE İŞİ YOK

Büyük harf ile cümle kurmak kesinlikle yasaktır lütfen düzeltiniz yoksa uyarı puanı vermek zorunda kalıcağım.

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin size Kac defa dedi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2014 Saat: 11:31)piksel Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ne bilim yalvardı adam benimde iyi niyetliğimde yararlandı.

Yalvaran insandan korkucaksın :)
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siz iyi niyetli davranmışsın o kişi insanlığından utansın.Ne kadar engel olursa olsun amacınız belliyse siz ona ulaşırsınız sadece engeller zamanı uzatır kafana takma siteni yükseltmeye çalışın.admin en son yedekleri yükleyecektir.Daha dikkatli olmaya çalışın bundan sonra.Diğer arkadaşlarada ibret olur.
Konuyu yanlış yere açmıştın tüm forumları ilgilendiren duyurulara aldım bilerekten bu duyuru sayılır.Bir müsibet bin nasihat iyidir.
Tanımadığınız güvenmediğiniz kişi ve kişilere adminlik vermeyin hatta internetten tanıştığınız kimseye vermeyin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2014 Saat: 14:13)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siz iyi niyetli davranmışsın o kişi insanlığından utansın.Ne kadar engel olursa olsun amacınız belliyse siz ona ulaşırsınız sadece engeller zamanı uzatır kafana takma siteni yükseltmeye çalışın.admin en son yedekleri yükleyecektir.Daha dikkatli olmaya çalışın bundan sonra.Diğer arkadaşlarada ibret olur.
Konuyu yanlış yere açmıştın tüm forumları ilgilendiren duyurulara aldım bilerekten bu duyuru sayılır.Bir müsibet bin nasihat iyidir.
Tanımadığınız güvenmediğiniz kişi ve kişilere adminlik vermeyin hatta internetten tanıştığınız kimseye vermeyin.

tamam teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hilediyarını Ben Yapmıştım Her Şeyini Beni Banladılar Sonradan Artık Bende Buralarda Geziniyorum. Adminin Yaşı Çok Küçük Ve Lamerlık Yapmış :D Kısacası 10 - 11 Yaşlarında Birisi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping