Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Şefi Başvurusu
Ad & Soyad : Burak Elmalı
Okul:******* İlköğretim okulu (8.sınıf)
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: facebook
html bilgisi:Dream Wiever Bilgim Biraz olsun var.
css bilgisi:yok
php programlama bilgisi:yok
diğer bilgileriniz: Dream Wiever (Acemicede Olsa) Fireworks,Adobe Photsohop
Günde Ortalama Kaç saat Onlinesiniz :Okul Nedeni İle 17:00 22:00
Hangi Günleri Onlinesiniz : Hafta İçi [ 17:00 22:00] Hafta Sonrlar [13:00 23:00]
Örnek Tasarımlarınız:Fazla Tasarım Yapmam ama lazım olursa neden olmasın.
Bölüm Şefi Olacağınız Forum(1'den fazla forum yazabilirsiniz) :
Destek Bölümü
Forumlarla İlgili Genel-Önemli Problemler
Forum AlımSatım-Reklam-Tanıtım-Link Değişim
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : Uzatmalar.org,HaxballStadyum.com,Haxballworld.org,Haxball Dünyası.com
Daha önce yaptığınız Tasarımlarınız/Programlarınız/siteleriniz :
Şuanki rep puanınız: 12 (16 tıydı site temizlenince 12 oldu)
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?:
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?:Tabikide yenilikçi olarak niteliyorum hergün birşeyler kapmak hergün birşeyler öğrenmek ve dahada çok gelişmeyi istiyorum buda benim yenilikçi özelliğim :)

İlginize ve alakınıza teşekkür ederim olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.
Grafikerliktede çok profosyonel değilim.

Biliyorum 250 mesaj olunması gerekiyormuş ama topladığım bilgilere göre çoğu kişi mesaja değil konulara bakıyor diyorlardı bende başvurdum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Olabilir ama 250 mesajınızın olması gerek konu kilit! lütfen
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İşte bende ona göre açtım Yanlış Anlamanızı istemem ama şuan bölüm yöneticisi olan bir görevlimiz 122 mesajı var ve başvurmuş ve seçilmiş :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben böyle biliyorum.250 mesajı olunca Bölüm Şefi olursun.Ama örnek 150 falan gibi mesajın olursa Bölüm Şefi Adayı olursun.Diye düşünüyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Böüm şefi aday varmıydı ya :d :D (Yanlış Anlamayın) dediğim gibi bu konuyu ben araştırarak açtım 250 mesaj olduğunu bende biliyorum ama .Son Olrak bana herkes dedi mesaja değil konuya bakılıyor genelde diye.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konulara ve üyelere yardıma bakıyor bu iş. Ben senin üyelere pek yardımcı olduğunu görmüyorum ve kendini geliştirdikten sonra konu açmanı uygun görüyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-02-2012 Saat: 21:43)SmeaqoL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konulara ve üyelere yardıma bakıyor bu iş. Ben senin üyelere pek yardımcı olduğunu görmüyorum ve kendini geliştirdikten sonra konu açmanı uygun görerek kilitliyorum.

Konu kilit biliyorum ama yazmak istedim.

Hevesli olduğunu biliyorum. Açtığın konular basit. Sana diyorum ki öğren daha kaliteli kodlamalar yaparak konu aç. Bak bana çoğu konum soru. Öğrenmeye çalışıyorum. Eğer böyle gidersen bu konuda benden daha başarılı olacaksın ama şu at gözlüğünü (yanlış anlaşılmasın benzetme kullanıyorum) çıkar.

Eğer çok istersen şimdi seni Uzman Üye falan yaparlar.

Değil mi Kuzz ? :))
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping