Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yardım edermisinz
http://bexmmo.10tr.net/ su siteddeki gibi genel bakış felan onları nasıl yaparım ya ayrı ayrı bölümlerini felan benim hepsi aynı bölümde

Mesela Wolfteam altında metin 2 var Site:http://thefrmorg.10tr.net/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar, öncelikle başlıkta bulunan rep kelimelerini kaldırınki size daha iyi bir destek verebilelim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2014 Saat: 19:07)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, öncelikle başlıkta bulunan rep kelimelerini kaldırınki size daha iyi bir destek verebilelim.

Kaldırdım aslında zor deyil fakat yardımcı arıyorum forumlar açmak için tema için felan fakat işte bilmediğim şeyleri size sormak istiyorum rahatsız ediyorsam kusura bakmayın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar,

Şuanda kullanmış olduğunuz başlık standart dışı bir başlıktır.Bu nedenle konunuza yardım edilmeyecektir.Başlığınızı düzelttiğiniz takdirde yardım almaya devam edebileceksiniz.
Lütfen buradaki başlık kurallarını inceleyerek uygun bir şekilde başlığınızı düzeltiniz;
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=19803

Not:Bunu sürekli tekrar edersiniz uyarı cezası alabilirsiniz.

İyi Forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitemi Güzelleştirmek istiyorum yardımcı arıyorum fakat olmadıgı için kendim yapmaya çalışıyorum sadece genel bakış felan forumları düzenleyip açsa yeter aslında ben bilmiyorum böyle şeyleri ilk kez forum açtığımdan

Kaldırdım edward başlıgı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genel bakış eklemek; Admin KP > Yapılandırma > Pluginler > Overview > Kur&Aktifleştir

Kategorileri ayrıştırmak; Admin KP > Forumlar & Mesajlar > Forum Yönetimi > Yeni Forum Ekle > Forum Türü > Kategori > Sonrasında gerekli bilgileri girin adı vs.

Ana Forum * bölümünü boş bırakın, Gösterim Sırası 2 yazın birdaha açarken 3 sonraki açışınızda 4 gibi gitsin sonra

Admin KP > Forumlar & Mesajlar > Forum Yönetimi > Yeni Forum Ekle > Forum Türü > Forum > Gerekli bilgileri girin > Ana Forum * bölümüne ise oluşturduğunuz kategori ismini seçin.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, anlamadığınız takıldığınız yerleri tekrar konu altından sorabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Owerwiew bende yok bulamadım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2014 Saat: 19:19)wefwefwefwwe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Owerwiew bende yok bulamadım

Admin KP > Yapılandırma > Pluginler > CTRL + F > Overview
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardım Edebilirmisin Ya Yapamadım Siteme girip yaparmısın rica etsem ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki, bana bir hesap oluşturup özel mesaj yoluyla bilgilerini yollayınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam

Attım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hyir oweciev ayarlarini
admin kp - yapilandirma - overviev.

Orada secenekler var onlardan istedigini yes order 1 , 2 , 3 sirala istemediklerini no de.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping