Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
! - Tüm Üyelerimizin Dikkatine - !
(16-08-2014 Saat: 14:17)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: “Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” M. Kemal Atatürk

Eğer gerek Emsalsiz gerek Roks, bu kişilere Bölüm Şefliğinin nasıl bişey olduğunu derince anlatsa, hatalarını gösterse düşe kalka anlayabilirler.
Anlatmak istediğim samırım buydu. Ya da benim savunduğum düşünce. Neticede bu arkadaşlar da Desteğe gönül verdiler , yardımcı oldular insanlara :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kavga ede ede forumu bitirdiler bi konuda küfretmeden tartışma çıksa bile uzun bi süre banlanmalı o kişi zevki kalmadı artık desteğin ne eski üye ne eski ortam kaldı birbirini çekemeyen tartışıyo sosyal ağ larda birbirlerine küfürler savuruyolar geliyolar burda o bana küfretti o bana daha çok küfretti diye tartışıyolar forumun içine ediyolar böyle yapa yapa
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok Doğru Saint Şimdi Birde Herşeyin Karşılığını Bekliyorlar Sırf İnsanlara Yardım Etmek İstedikleri İçin Değil Sırf Kendilerine Yarar Sağlamaları İçin Yardım Ediyorlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek destek olmaktan çıktı, bambaşka bir hal aldı. Yönetim birbiriyle kavgalı. Bu başlıbaşına zaten bir sorunken birde üyeler birbirine girmiş halde.

Önce yönetimdeki çatlaklar düzelmeli sonra sıkıyönetim yapılarak kavga kıvılcımı çıktığı anda kışkırtıcı mesajlar editlenmeli ve direk konu kilitlenmeli. Yoksa kimsenin laf dinlediği yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir süre katı disiplin uygulanmalı bence..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sert Disiplin Desek Şuna :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi bir yorum yapmak istiyorum insanlardan beklentimiz üyelere yardım blgisini onlara ulaştırma ve yönetici özelliklerini kullanması insanlar başka şeylerin derdini düşüyor bu da ortalığı karıştırıyor kavun değil ki koklayıp alalalım zaten sistemi birazda bunu üzerine kurulu deniyoruz çalıştığını, bilgisini ve mybb & 10tl.net tecrübesine göre alıyorz yönetici vasfı yönetici olduktan sonra anlıyoruz.Bunun da başka yolu yok ancak böyle anlanabiliriz.
üyelerin arasındaki sorunları biz çözemeyiz ki sadece forumdan sorun çıkartmalarına engel oluruz forumda bizim görevimizde de değil zaten.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SA.-

kaRanLık-61 Adminimiz Çok Haklı Bu Durumda Fakat Bende Birşey Söylemek İstiyorum Yetkili Adayları - Yetkililere Laf Söylemiyelim Onlarda Emek Verip Sonuna Kadar Mücadele Edip O Yetkiye Layık Görülüp Alınmışlardır Yani Zaten Sevilmeyen Bir İnsan Dahi Olsa Burda Herkezin Hakkı Emeğiyle Veriliyor Adminlerimizi Küçücük Bir Tartışma Nedenleriyle Yormayalım Lütfen :)

#Selametle
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Madem şuan bu konu hala açık ve bende üyeyim demekki şuan bu konuya yorum atma hakkım var.
Üyelerden çok bu etiketleme olayından şikayetçiyim. Yani böyle birşeyi yaparken kullanıcı kpden seçenekleri düzenleye bir bölüm koyabilirdiniz.
Açtığım konum bir admine ulaşmadı umarım bu yorumum bir admine ulaşır iyi forumlar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping