Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birlik Sistemi (Bayılacaksınız)
Thumbs Up 
Arkadaşlar 1-2 yıl önce bir forumda birlik sistemi görmüştüm . Şimdi aklıma geldi ve neden bizde yapamayalım ? dedim .

Birlik sistemi :

Üye 100 konuya ulaştığında ( bu sayıyı biz belirlicez tabiki , örnek veriyorum ) veya 200 her neyse , kendine birlik açabilsin . Birliğine 20x20 boyutunda resim koyabilsin . Üyeleri birliğine davet edebilsin . Birliğinden istediği üyeyi atabilsin .

Yapılamayacak birşey değil bence . Fakat bu sistemi yapacak bir babayiğit lazım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bencede Güzel Fikir Bunun Plugini Varmı :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok galba ...

Yapılsın diye açtım konuyu zaten :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunun gruplar diye bir plugin'i var eğer admin ile görüşürseniz neden yapmasın ;) vBulletin stil değil mi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence olmaz
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Bunun gruplar diye bir plugin'i var eğer admin ile görüşürseniz neden yapmasın ;) vBulletin stil değil mi ?
Sanırım evet

Alıntı:Bence Olmaz
Neden olmasın ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim görüşüm sadece.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Benim görüşüm sadece.
Merak ettiğimden sordum , görüşünüz benim için değerli ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bişeye benziyor. Bunun caps'ini felan atabilir misin ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1-2 yıl önceydi . Şimdi siteyi bulamayabilirim . Ama yazılı olarak gayet açık anlattım bence :(

Bu sistem oyunlardaki Clan sistemi gibi bişey .

Tekrar söylüyorum plugini yoksa bile (ki vardır) yapılmasının zor olduğunu düşünmüyorum . Yapılması daha zor pluginler var ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kötü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kötüyse sen aktif etmezsin kardeş . Aktif olsun diyenler çok ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunu isterseniz grup sistemine aktive edebilirim. Var olan şeyi değiştirip kullanırız ama, Her birlik demek = Admin KP de açılacak yeni bir grup demek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-08-2014 Saat: 21:24)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunu isterseniz grup sistemine aktive edebilirim. Var olan şeyi değiştirip kullanırız ama, Her birlik demek = Admin KP de açılacak yeni bir grup demek.

Olsun , birlik kurmak için gereken konu sayısını 500 yaparız . Sıkıntı olmaz .

Fakat üye açtığı birlikte : üyelere davet yollayıp , birlikten çıkarma yetkisi olucak dimi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabi olursa güzel olur ama bunlardan önce konu sayisi plugini tesekkur plugini vs herkes 1 plugin isteği sunuyor ve adminimiz bu herkesin istediği pluginleri yüklerde herkesin sitesinde kazmaya yol açabilir buda sistemi yavaşlatan bilir
Ama öneri çok güzel şahsen olsun isterim sadece benim Görüşüm bu :)

Bende adminimize özel mesaj yoluyla konu sayisi plugin istedinde bulunmuştur sende özel mesaj yoluyla atabilirsiniz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-08-2014 Saat: 21:14)dark1dark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kötüyse sen aktif etmezsin kardeş . Aktif olsun diyenler çok ...

Çok derlerse desin kardeşim banane onlardan ben kendi düşüncemi - görüşümü söyledim sadece. dodgy.gif
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu yapılırsa gruba alım/ve üye çıkarma işlemleri yapılabilecek. Basit bir şey, boş vaktimde yapacağım bunu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok iyiymiş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2014 Saat: 00:08)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu yapılırsa gruba alım/ve üye çıkarma işlemleri yapılabilecek. Basit bir şey, boş vaktimde yapacağım bunu

Beklemedeyiz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gruplar Var Ama Orası Bir Birlik Gibi Olmuyor Tabi Güzel Olurdu Böyle Birşeyin Olması :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping