Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Size bir tavsiye -> Mutlaka oku..
Şimdi... Gelelim mevzuya. Cem geldin sitemde 500 konu açtın kabul , Berkay da açtı yalanım yok . Bora 135 konu açtı olabilir mi olabilir .
Sen geldin ben yokken forumu bırakıyorum dedin Mustafa(DarKRooM) ile kavga ettin , Berkayı kışkırttın , Borayı Kışkırttın . Benim bu bir kaç gün içinde yaşadıklarımı bilseniz bu şekilde saçma sapan yorumlarınızı yapmazdınız ama ne yazık ki herkes kendi yoluna devam eder ve ben sizin gibi bir kaç kendini bilmez insan yüzünden karakterimi , kişiliğimi bozmayacağım . Siz İyi Günde Varken Kötü Günde Kaybolan insanlarsınız . Lakin Support'taki meseleyi bile buraya taşımayı başardınız . Bu olanları ben görüyor olabilirim ama birazdan 3 admin ile de konuşacağım . Bana küfür eden insan bile beni bu kadar kötülememişti yazıklar olsun verdiğim emeklere.. Size güvenmeme..
Konuyu Kilitliyorum , Bu olay burada bitmeyecek . Ettiğiniz Lafların hepsinin cezasını kat kat ödeyeceksiniz , mümkünse sizi bu forumda istemiyorum . Kendi kendinize bir park kurun ve orada takılmaya devam edin bence.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping