Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Size bir tavsiye -> Mutlaka oku..
Benden size bir tavsiye ->

Burada sevdiğiniz bir kişinin forumuna gitmeyin, 500 civar konu kasarsınız, yetki isteyince banlar..
Burada sevdiğiniz birine abi dersiniz kendisini bir şey sanar, havalanmaya başlar..

Kısacası, hiçkimseyle fazla samimi olmayın hele hele ASiPaTRoN ile..

Bu şeyleri yazdım, ASiPaTRoN okuduğunda eminimki ban atacaktır, nedeni gerçek yüzünü gösterttim diye..

Not: Ben yetki peşinde değilim, bir günde sitesine 500 civar konu açtım, yetki istedim bazı konuları düzenleden kopyalayıp siteme aktaracağım diye, baktım ban yemişim işte böyle yüzsüzlerde var..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ban sebebi nedir?
Sitedeki?
PGM
Teşekkür verenler:
Zamanında bende güvendim, güvenlerim boş'a çıktı aslında, ama ben severim Kaan abi derim severim sayarım. Bir forum aranıza girecekse zaten hiç arkadaş olmamışsınızdır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yok, Berkay abi ben forumun derdinde değilim insan güvenmezmi ya siteme konuları aktaracağım dedim ban atmış..
İnsan güvenmezmi sitesinde kaç konu açtım, o yetmedi kendisini sevdiğimi bile bile banladı..
Hiç anlamıyorum böyle iki yüzlüleri..

Secilmis42->

Not: Ben yetki peşinde değilim, bir günde sitesine 500 civar konu açtım, yetki istedim bazı konuları düzenleden kopyalayıp siteme aktaracağım diye, baktım ban yemişim işte böyle yüzsüzlerde var..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 17:56)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zamanında bende güvendim, güvenlerim boş'a çıktı aslında, ama ben severim Kaan abi derim severim sayarım. Bir forum aranıza girecekse zaten hiç arkadaş olmamışsınızdır.

Berkay güvendim güvenm boşa çıktı demek yanlış bende oradaydım gelip erkeklenip İstifa ediyorum bir daha bu foruma gelmiyeceğim diyen kimdi ? sormak istiyorum.Sıra gelelim Cem'e Cem sende foruma gelip demedin mi İstifa ediyorum.Çıkıp gittikden sonra neden gelip hala diyorsun konu açacam.Onu istifa etmeden önce düşünseydin.Kaan abi kızdı.Neden kızdı çünkü siz Kaan abiyi yarı yolda bıraktınız.Bu kişide(Kaan abi) yarı yolda bırakıldığını anladı ve gerekeni yaptı.(Arkadaşlar kusura bakmayın söz konusu abim oldu mu ? Sinirlerim atıyor.)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 18:07)DarKRooM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berkay güvendim güvenm boşa çıktı demek yanlış bende oradaydım gelip erkeklenip İstifa ediyorum bir daha bu foruma gelmiyeceğim diyen kimdi ? sormak istiyorum.Sıra gelelim Cem'e Cem sende foruma gelip demedin mi İstifa ediyorum.Çıkıp gittikden sonra neden gelip hala diyorsun konu açacam.Onu istifa etmeden önce düşünseydin.Kaan abi kızdı.Neden kızdı çünkü siz Kaan abiyi yarı yolda bıraktınız.Bu kişide(Kaan abi) yarı yolda bırakıldığını anladı ve gerekeni yaptı.(Arkadaşlar kusura bakmayın söz konusu abim oldu mu ? Sinirlerim atıyor.)

Ben yarı yolda felan bırakmadım, gine birkaç dava aldık, ailemle ilgili sizleride sıkmak istemezdim, konu açmayacaktım siz yetkimi alacaktınız zaten ben yük olmayıp istifa ettim. Güven konusuna gelince, ben başka birşey dedim özel olarak konuşmuştuk ben sponsorluk etmek istedim ayrı bir domainle, kaan abi ise kabul etmedi neyse dedim geçtim, sonrasında bir küçük tartışma yaşadık gine, belki hatırlar haxxball ile ilgili o yüzden gitti güvenim bir oyun için bize kızıyorsa daha neler için kızar?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 18:13)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2014 Saat: 18:07)DarKRooM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berkay güvendim güvenm boşa çıktı demek yanlış bende oradaydım gelip erkeklenip İstifa ediyorum bir daha bu foruma gelmiyeceğim diyen kimdi ? sormak istiyorum.Sıra gelelim Cem'e Cem sende foruma gelip demedin mi İstifa ediyorum.Çıkıp gittikden sonra neden gelip hala diyorsun konu açacam.Onu istifa etmeden önce düşünseydin.Kaan abi kızdı.Neden kızdı çünkü siz Kaan abiyi yarı yolda bıraktınız.Bu kişide(Kaan abi) yarı yolda bırakıldığını anladı ve gerekeni yaptı.(Arkadaşlar kusura bakmayın söz konusu abim oldu mu ? Sinirlerim atıyor.)

Ben yarı yolda felan bırakmadım, gine birkaç dava aldık, ailemle ilgili sizleride sıkmak istemezdim, konu açmayacaktım siz yetkimi alacaktınız zaten ben yük olmayıp istifa ettim. Güven konusuna gelince, ben başka birşey dedim özel olarak konuşmuştuk ben sponsorluk etmek istedim ayrı bir domainle, kaan abi ise kabul etmedi neyse dedim geçtim, sonrasında bir küçük tartışma yaşadık gine, belki hatırlar haxxball ile ilgili o yüzden gitti güvenim bir oyun için bize kızıyorsa daha neler için kızar?
Biz kardeştik o forumda birkaç dava aldığın zaman gelebilirdin derdini anlatabilirdin.Bize kimse yük olmaz.Hemen gelip istifa ediyorum siteye bir daha uğramam diyince kaan abi mesaj attı bana kızdı.Onun büyük bir projesi vardı.O projede suya düşünce.Kızdı işte.Benim tanıdığım kaan abi bir küçücük bir oyun için kızmaz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Peki, shoutbox'ta bize bağıran kimdi?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 18:17)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki, shoutbox'ta bize bağıran kimdi?

Büyük projesi suya düşen bir kişi ne yapabilir.Geldi kızdı hepimize kızdı.İlk önce gelip güven verip sonra çekip giden kişilere ne yapar insan Tabi kızar bağırır çağırır.Çünkü o sadece güvenmiştir.Sizde hemen çekip gidince çoğu kimseye güveni kalmadı.Büyük projeleride suya düştü.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayır ben daha Kıdemli şef iken Cem'de destek ekibindeyken yaşandı bunlar, cemle haxball oynuyoduk o yüzden bağırmadı mı bize?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 18:20)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır ben daha Kıdemli şef iken Cem'de destek ekibindeyken yaşandı bunlar, cemle haxball oynuyoduk o yüzden bağırmadı mı bize?

Şerefim üzerine yemin ederim ki ben hatırlamıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sen hatırlamıyorsan Kaan abi bilir ona sor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Cem Sana %100 katılıyorum , ama o gunler artık geçti özür diledim Cevap Gelmedi Abi Zanettim . Artık Asipatron diye birini ben tanımıyorum Bir forum için bunları yaptıya 2 Yıldan Beri Tanışıyoruz Bana Dediği en laf Su Admine Mesaj Yolladım Senin adaylığını aldırmak için elimden geleni yapıcam dedi o forum ayrı bu forum ayrı hemen 2 yılık dostulk düşmanlığa donuştu ben daha fazla konuşsam büyük bilr ihtimal ban yerim içime atıyorum susuyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 19:01)Harden™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cem Sana %100 katılıyorum , ama o gunler artık geçti özür diledim Cevap Gelmedi Abi Zanettim . Artık Asipatron diye birini ben tanımıyorum Bir forum için bunları yaptıya

o kadar gelip bağırıp çağırdıktan sonra.Son pişmanlık fayda etmez Bora.Bir forum dediğin kişi o foruma her şeyini verdi.O forumda büyük emekleri var büyük projeleri vardı.Sağ olsunlar bazı kişiler onu yalnız yolda bıraktı ve o projeside suya düştü.(Eğer ters bir şey yazmışsam özür dilerim.Söz konusu abimse gözüm bir şeyi görmüyor)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 19:05)DarKRooM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2014 Saat: 19:01)Harden™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cem Sana %100 katılıyorum , ama o gunler artık geçti özür diledim Cevap Gelmedi Abi Zanettim . Artık Asipatron diye birini ben tanımıyorum Bir forum için bunları yaptıya

o kadar gelip bağırıp çağırdıktan sonra.Son pişmanlık fayda etmez Bora.Bir forum dediğin kişi o foruma her şeyini verdi.O forumda büyük emekleri var büyük projeleri vardı.Sağ olsunlar bazı kişiler onu yalnız yolda bıraktı ve o projeside suya düştü.(Eğer ters bir şey yazmışsam özür dilerim.Söz konusu abimse gözüm bir şeyi görmüyor)

Sen bizim özel konuştuklarımızı bilmeden mi sölüyorsun bunları Forumda Herkezi Ayrı Severdi Bu kişi tamam foruma herşeyi vermiş olabilir fakat 2 yıllık dostuk basit bir forumdan değersiz olduğunu düşünmüyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 19:07)Harden™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sen bizim özel konuştuklarımızı bilmeden mi sölüyorsun bunları Forumda Herkezi Ayrı Severdi Bu kişi tamam foruma herşeyi vermiş olabilir fakat 2 yıllık dostuk basit bir forumdan değersiz olduğunu düşünmüyorum.
Bir dost kimseyide yarı yolda bırakmaz Bora.Olayın hepsini değilde çoğunu biliyorum.Gelip bağırır çağırırken dost'u bilmiyordunuz da şimdi mi dost kelimesini biliyorsunuz Bora.Kaan abiyi hayal kırıklığına uğrattınız.Şimdide gelip haklı gibi yine konuşuyorsunuz ayıp be ayıp.Hiç bir dost dostunu şikayet etmez.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 19:11)DarKRooM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir dost kimseyide yarı yolda bırakmaz Bora.Olayın hepsini değilde çoğunu biliyorum.Gelip bağırır çağırırken dost'u bilmiyordunuz da şimdi mi dost kelimesini biliyorsunuz Bora.Kaan abiyi hayal kırıklığına uğrattınız.Şimdide gelip haklı gibi yine konuşuyorsunuz ayıp be ayıp.Hiç bir dost dostunu şikayet etmez.
Tamam sen Haklısın Ne Diyim Ayrıca Bora Felan ? İyi hoşken Bora Hocam bora Abi Kötüyken bora sana noluyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 19:14)Harden™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2014 Saat: 19:11)DarKRooM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tamam sen Haklısın Ne Diyim Ayrıca Bora Felan ? İyi hoşken Bora Hocam bora Abi Kötüyken bora sana noluyor
Ben samimi kişilere ismini söylerim.Büyüklerime ve saygı için hocam ve abi diyerim.Dün de bora diyordum.Gücenmedinizde şimdi mi güceniyorsun Bora.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bakın sizin tartışmanız yüzünden hepinizin kalbini bu mübarek günde kıracağım, susun lan iki dakika, bu konuya sadece @ASiPaTRoN gelip cevap verecek, onla yüzleşicez, gerçek yüzünü açığa çıkardım diyemi yapıyorsunuz tartışmayı kusura bakmayın sabrettim ama, iyi yüzlü insanı korumak sana yakışmıyor Mustafa..

Projeymiş peh yemişim projeyi dost, kardeş diye sayıyorsa bizi projeden önce biz gelmeyiniz..
Ama nerede işte konu açtırmak için binbirtülü yalandan kaçınmamış işte..

Susun, cevap falan vermeyin bu konuya ASiPaTRoN denilen şahıs cevap verecek..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2014 Saat: 19:17)Soulless Boss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bakın sizin tartışmanız yüzünden hepinizin kalbini bu mübarek günde kıracağım, susun lan iki dakika, bu konuya sadece @ASiPaTRoN gelip cevap verecek, onla yüzleşicez, gerçek yüzünü açığa çıkardım diyemi yapıyorsunuz tartışmayı kusura bakmayın sabrettim ama, iyi yüzlü insanı korumak sana yakışmıyor Mustafa..

Projeymiş peh yemişim projeyi dost, kardeş diye sayıyorsa bizi projeden önce biz gelmeyiniz..
Ama nerede işte konu açtırmak için binbirtülü yalandan kaçınmamış işte..

Susun, cevap falan vermeyin bu konuya ASiPaTRoN denilen şahıs cevap verecek..

İkiyüzlü falan Cem sanada yakışmıyor bu laflar.Ben gördügümü ve bildiğimi anlatırım.Sizi zaten projeden önce gördüğü için bu işler buraya geldi.Kardeş dedik dost dedik bizi yarı yolda bırakıp gittiniz.Kim bilir baba deseydik ne yapardınız ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping