Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teknology İstedin Bumuydu
Teknology İstedingin Bumuydu He ?

Pv39L9.gif
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
tuğrul gerçekten insanların emeğin çalıyorsun bu konuda teknology haklı sadece logo değil tamam logoda haklı olabilirsin ama temaların falan hep başka bir temadan çalıntı .

Görüşmek üzere .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Görüşmek Üzere ;
Gitmeye Niyetin Vardıki ufak bir sorunda hemen gittin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Senin bırakmanın yüksek bir darbesi olacağını sanmıyorum, önemli olduğundan daha çok önemsizsin. Zaten yarın uyarı alacaksın hiç merak etme.Bırakmanda birşeyi değiştirmez, Paşa paşa geri döneceksin biliyorum Bu site bağımlılık yapar ve benim senden isteğim bir logo değil. Emeklere saygısızlıkların, alıntı yaptığın halde belirtmemen vs. Senin arkandan ağlayacak değilim veyahut bırakmaman için yalvaracakda değilim. İster bırak ister bırakma karar senin. Benimde bir suçum yok eğerki suç'u bana atacaksan, düzgün bir yalan uydurda tutsun.

Eğerki çok söz söylememi istersen;

Ramazan'da kavga etmek istemiyorum derin darbe bile olsa.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
tugrul -> Unutmaki hiçbir insan hiçbir insanın gitmesine herhangibir kin beslemez, bu konuda Teknology'i haklı buluyorum, senin yaptığın şeyler tamam güzel şeyler ama, bir kişinin emeğini çalarsan iş işten geçer, ne diyelim başka bir şey diyemeyiz, geri döneceğinden eminim, site bağımlılık yapıyor.. ^.^

Hayatında başarılar.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
He bu arada geri dönmüşsün hatırlatayım sana 1 yıl boyunca yetki alamayacaksın. Çünkü; Bıraktın. böyle bir kural var.

Kilit + Çöp. - Geri döndü.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kilitli konuya yazdığımın farkındayım tüm forumdan özür dilerim . Tuğrul forumda tasarımlarını( gelişmesi gerekn bütün tasarımlarını) çok çok iyi görüp eleştiriyi kaldıramıyorsun . Bu forumda senden başarılı ve mütevazi onlarca insan var sen alttan almak yerine kendini üste çıkarmaya çalışıyorsun. Forumda tam bir 8-9 yaşındaki çocuğun konuştuğu gibi konuşuyorsun , dilimizi kirletiyorsun. Buna daha fazla göz yummam . Laflarına dikkat etmelisin yoksa hoş olmaz senin açından.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping