Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bagis bolumu acilabilir mi?
Forumda bagis bolumu acilabilir mi yanlis anlasilmasin destek icin bagis degil kurumlar,soma,sokaktaki cocuklar icin elimizden geleni yapmak isteriz herkesten rica ediyorum umarim anlayisla karsilarsiniz iyi aksamlar..

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Afedersiniz, ama buna ne gerek var ?

O ailelerin paraya ihtiyacı yok morale ihtiyacı var, parayada var ama en çok morale ihtiyacı var, zaten kurumlar telefonlarla vs. ' lerle bağış yaptırıyorlar, bu fikriniz çok saçma..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu fikri desteklerim, hatta bölüm açıldığında bağış bile yaparım ancak bu konular kolay değil. Yardım isteyen aileleri bulmak, konuşmak, yardımları iletmek çok zor.

Ya da başka bir kuruma biz bağış yaparız, onlar iletir. Ancak onlara da tam güvenemiyoruz.

Sonuç olarak bu fikri destekliyorum, ancak çok itina gerektiren zahmetli bir iş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-06-2014 Saat: 23:14)Soulless Boss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Afedersiniz, ama buna ne gerek var ?

O ailelerin paraya ihtiyacı yok morale ihtiyacı var, parayada var ama en çok morale ihtiyacı var, zaten kurumlar telefonlarla vs. ' lerle bağış yaptırıyorlar, bu fikriniz çok saçma..

Nesi saçma anlamadım sadece bir bölüm açılaacak bir zararımı olucak ? o bölümde yapacak kişiler belirlenecek ve oraya makbuzlarını resimlerini koyucaklar gönderdiklerine dahi bence iyilik yapıyoruz çok güzel birşey ama yorumunuz için teşekkürler..

(19-06-2014 Saat: 23:17)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu fikri desteklerim, hatta bölüm açıldığında bağış bile yaparım ancak bu konular kolay değil. Yardım isteyen aileleri bulmak, konuşmak, yardımları iletmek çok zor.

Ya da başka bir kuruma biz bağış yaparız, onlar iletir. Ancak onlara da tam güvenemiyoruz.

Sonuç olarak bu fikri destekliyorum, ancak çok itina gerektiren zorlu bir iş.

Desteklediğiniz için ve yorumunuz için teşekkürler..

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ailelere para göndermek marifet değil, onların yanına gidip duygularını öğrenmek bir marifettir yerinden para yolluyorsun onu herkes yapar, ama onları en çok mutlu edecek şey onları destekliyen duygularını anlıyan insandır.

Bide facebook kullananlar için sözüm var ; Yüzünü siyah boyayla boyayıp soma için üzülüyorsunuz ama olay geçtikten sonra o işçilerin yüzüne bile bakmıyorsunuz yazık..

> Bu ikinci sözüm tüm facebook kullanıcıları için, demekki bağış yapacaksınız bende destekliyorum elimden gelirse bende bağış yapabilirim, ama bir şey daha hiçkimse SOMA olayını unutmasın, unutturmasın..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-06-2014 Saat: 23:23)Soulless Boss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ailelere para göndermek marifet değil, onların yanına gidip duygularını öğrenmek bir marifettir yerinden para yolluyorsun onu herkes yapar, ama onları en çok mutlu edecek şey onları destekliyen duygularını anlıyan insandır.

Bide facebook kullananlar için sözüm var ; Yüzünü siyah boyayla boyayıp soma için üzülüyorsunuz ama olay geçtikten sonra o işçilerin yüzüne bile bakmıyorsunuz yazık..

> Bu ikinci sözüm tüm facebook kullanıcıları için, demekki bağış yapacaksınız bende destekliyorum elimden gelirse bende bağış yapabilirim, ama bir şey daha hiçkimse SOMA olayını unutmasın, unutturmasın..

Haklısınız ama elimizden geldiğince destek vermek istiyoruz ayrıca SOMA olayını utumayacağız,unutturmayacagız..

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Cem'e katılıyorum. Para sıkıntıları yok. Dalga geçmek gibi olmasında şuan onların maddi durumu bizden iyi bile olabilir. Her kulüp, kuruluş yardım ediyor + Mersin Belediyesi. Moral daha önemli fakat

Google Adsense olursa çok iyi olurdu. Gerek forumumuz için (Mesela kazanan parayla e-pin çekilişi) gerek yardım için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2014 Saat: 00:11)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Cem'e katılıyorum. Para sıkıntıları yok. Dalga geçmek gibi olmasında şuan onların maddi durumu bizden iyi bile olabilir. Her kulüp, kurulış yardım ediyor + Mersin Belediyesi. Moral daha önemli fakat

Google Adsense olursa çok iyi olurdu. Gerek forumumuz için (Mesela kazanan parayla e-pin çekilişi) gerek yardım için.

Haklısınız arkadaşlarda biz genede iyilik yapmak istiyoruz onlara para yardımı gerek elbise gerekse hertürlü gidebilen arkadaşlarımız yanlarına gidebilir.

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-06-2014 Saat: 23:17)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu fikri desteklerim, hatta bölüm açıldığında bağış bile yaparım ancak bu konular kolay değil. Yardım isteyen aileleri bulmak, konuşmak, yardımları iletmek çok zor.

Sonuç olarak bu fikri destekliyorum, ancak çok itina gerektiren zahmetli bir iş.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2014 Saat: 09:25)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yorumunuz için teşekkürler..

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam Bence Bağış Yapılmalı Yapılmamalı Demiyorum Ama Burası Bir Mybb Subdomain Dağıtan Bir Sitenin Destek Forumu Eğer Böyle Bağış Yapmak İstiyen Olursa Böyle Bağış Yapabileceğiniz Bir Kaç Site Var Araştırırsanız Bağış Yapıp Ordaki Vatandaşlarımızada Yardım Edebilirsiniz .

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bağış bölümü fazla para kazandırmaz diye düşünüyorum. Google Adsense kursak. Bütün üyeler reklama tıklasa tıklayabildiği kadar alın size para :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2014 Saat: 09:52)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Bence Bağış Yapılmalı Yapılmamalı Demiyorum Ama Burası Bir Mybb Subdomain Dağıtan Bir Sitenin Destek Forumu Eğer Böyle Bağış Yapmak İstiyen Olursa Böyle Bağış Yapabileceğiniz Bir Kaç Site Var Araştırırsanız Bağış Yapıp Ordaki Vatandaşlarımızada Yardım Edebilirsiniz .

Biz heryerde yardım istiyoruz sadece o sitelerde değil ki ? yardım etmek çok iyi birşey.

(20-06-2014 Saat: 10:03)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bağış bölümü fazla para kazandırmaz diye düşünüyorum. Google Adsense kursak. Bütün üyeler reklama tıklasa tıklayabildiği kadar alın size para :D

reklamla iş olmaz adminimiz kabul etmez yani

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bağış yapıp sevap işlemek isteyenler yardım kurumlarınan yapar . Herkesin görmesine bence hiç gerek yok , amaç bu bu kişiler bağış yapmış demekse , bağış yapan kişinin amacı yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek olmaz . (herkez için demiyorum)

telefonda olduğum için yanlış kelimeler yazmış olabilirim kusura bakmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2014 Saat: 10:31)bozkurt06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bağış yapıp sevap işlemek isteyenler yardım kurumlarınan yapar . Herkesin görmesine bence hiç gerek yok , amaç bu bu kişiler bağış yapmış demekse , bağış yapan kişinin amacı yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek olmaz . (herkez için demiyorum)

telefonda olduğum için yanlış kelimeler yazmış olabilirim kusura bakmayın.

yorumun için teşekkürler..

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence gerekli fakat herkes başka düşünebilir orası kendilerine kalmış..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2014 Saat: 17:31)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence gerekli fakat herkes başka düşünebilir orası kendilerine kalmış..

Teşekkürler yorumun için.

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -