Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah'a Emanet Olun..
Selamün aleyküm,

Ben birçok sitede konu açıp rep almıştım, Berkay hocamın sitesindede konu açtım, 600 700 ' ü geçtik ve bana rep verdi, yani ben istemedim, Abdullah abi elimde kanıtların var dedi, bugün benim için çok kötü birgün, ben bana üyelerin ve yetkililerin güvenmesiyle ve bana saygı gösterilmesiyle geri döneceğim.

Bana güvenenler vardır biliyorum ama herkesin güvenmesini istiyorum bazılarınında güvenini kırdım özür diliyorum.

Allah'a emanet olun, bırakıyorum..
Arada sırada selam vermek, almak için gireceğim..

Not ; Abdullah abi, sen bana güvenmeden ben buraya birdaha ayak basmam sana söz veririm, senin güvenini kazandıktan sonra bana dönmek düşer.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bıraktıktan sonra nasıl güvenini kazanacaksın ki? Düşe kalka bu sorunuda halledersin. TaaRRuZ hocam yani Abdullah abi benim rütbemi alırken Olgun davranış sergilersen rütbeni geri alabilirsin demişti. Sanırım gözüne girebildim. Artık yakında yetkili olabilirim diye düşünüyorum. Yani Pes etme :\
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2014 Saat: 01:53)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bıraktıktan sonra nasıl güvenini kazanacaksın ki? Düşe kalka bu sorunuda halledersin. TaaRRuZ hocam yani Abdullah abi benim rütbemi alırken Olgun davranış sergilersen rütbeni geri alabilirsin demişti. Sanırım gözüne girebildim. Artık yakında yetkili olabilirim diye düşünüyorum. Yani Pes etme :\

Daha önce söylemiştim tekrar söylüyorum senin davranışların beklentimin çok ötesine çıktı.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2014 Saat: 02:02)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-06-2014 Saat: 01:53)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bıraktıktan sonra nasıl güvenini kazanacaksın ki? Düşe kalka bu sorunuda halledersin. TaaRRuZ hocam yani Abdullah abi benim rütbemi alırken Olgun davranış sergilersen rütbeni geri alabilirsin demişti. Sanırım gözüne girebildim. Artık yakında yetkili olabilirim diye düşünüyorum. Yani Pes etme :\

Daha önce söylemiştim tekrar söylüyorum senin davranışların beklentimin çok ötesine çıktı.

Hocam öyle demeseydiniz çok gururlandım :D Özellikle sizden duymak çok iyi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tek tek kopuyor dallar. Güle güle kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Helper`e Katılıyorum Buraktıktan Sonra Nasıl Güven Kazanacaksın? Güveni Sen Davranışlarınla Kazanırsın.Sana Güvenmeyenlere İnat Devam Et.TaaRRuZ Hocam Kanıtım Var Diyorsa Bir Bildiği Vardır.Yinede Son Karar Senin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha dün sana ne dediğimi hatırlıyor musun Cem ?
Bu şekilde yaparak kimsenin güvenini kazanamazsın , aksine güveni boşa çıkarmış olursun . Bu tarz ayrılık konuları daha çok tartışma çıkarmaya yönelik oluyor en azından olmasa bile gelip çıkartanlar oluyor . Sen onlara fırsat vermezsen iyi edersin.
Gitmemen dileğimle ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2014 Saat: 09:27)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Helper`e Katılıyorum Buraktıktan Sonra Nasıl Güven Kazanacaksın? Güveni Sen Davranışlarınla Kazanırsın.Sana Güvenmeyenlere İnat Devam Et.TaaRRuZ Hocam Kanıtım Var Diyorsa Bir Bildiği Vardır.Yinede Son Karar Senin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yerinde oturup hiç bir şey yapmayarak mı güvenini kazanmayımı düşünüyorsun ?
Bence gitmemelisin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-06-2014 Saat: 01:53)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bıraktıktan sonra nasıl güvenini kazanacaksın ki? Düşe kalka bu sorunuda halledersin. Yani asla Pes etme :\
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl Algılandığından Ziyade Benim Düşüncem Şudur "Ayrılık Konularının Bir Sebebi Varsa; Ayrılış O Durumdan Kaçmaktır/Kabullenmektir." Bu Şekilde ASLA güven Kazanmazsın. Sanma ki Geri Geldiğinde Herkes Güvenecek. Yaptıkların burada kalacaktır ve geri geldiğinde aynı şekilde devam edecektir. Şimdi Yapacağın Tek İş Pes Etmemek. Helper'in Dediği gibi düşe kalka ilerleyeceksin.
Yetki Alındı, Rep Silindi, Uyarı Aldım diye forumu bırakmak.. Gereksiz/Boş İşler bence. Sabırla Bütün Olumsuzluklara Rağmen Herşeyin Üstesinden Gelirsin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping