Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mybb 1.6.13'e geçiyoruz
(07-06-2014 Saat: 21:20)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bazı yeni pluginler eklenmiş. İshare diye plugin önceden yoktu galiba? Page manager plugini tekrardan yüklenmiş bu çok iyi oldu en çok işime yarayan plugindir.

Page manager gelmiş bilmiyodum. Benim de çok işime yarıyodu iyi oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
GoMobile Pluginine Katılıyorum. geri gelmeli.

Birde Moderatör Yetkileri Plugini Kalkmış Sanırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Page manager süper. Ancak GoMobile gitmiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Go Mobile yerine Android versiyon plugini gelse daha iyi olabilir. Yada Tapatalk olabilir en iyisi bu çünkü.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Site Adresim :cassiopeiangels.10tl.net

Geçişten dolayımı bilmiyorum ama sitemde bu hata kodları dün itibariyle sitenin en üstünde görünüyor. Ve tema değişmeme rağmen gitmedi. Ben son zamanlarda bir değişiklik yapmadım o yüzden benden mi kaynaklanıyor bilmiyorum acaba bilgisi olan yardım edebilir mi ?

Warning [2] preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash - Line: 1569 - File: inc/plugins/automedia.php PHP 5.4.9-4ubuntu2.4 (Linux)
(showthread.php:1005:build_postbit)->(functions_post.php:582:parse_message)->(class_parser.php:165:run_hooks)->(class_plugins.php:102:automedia_run)->(automedia.php:1569:preg_match)->(::error)->Warning [2] preg_replace(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash - Line: 1242 - File: inc/plugins/automedia.php PHP 5.4.9-4ubuntu2.4 (Linux)
(showthread.php:1005:build_postbit)->(functions_post.php:582:parse_message)->(class_parser.php:165:run_hooks)->(class_plugins.php:102:automedia_oldyt_run)->(automedia.php:1242:preg_replace)->(::error)->Warning [2] preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash - Line: 1569 - File: inc/plugins/automedia.php PHP 5.4.9-4ubuntu2.4 (Linux)
Warning [2] preg_replace(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash - Line: 1242 - File: inc/plugins/automedia.php PHP 5.4.9-4ubuntu2.4 (Linux)
Warning [2] preg_replace(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash - Line: 2263 - File: inc/plugins/automedia.php PHP 5.4.9-4ubuntu2.4 (Linux)
Warning [2] preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash - Line: 1569 - File: inc/plugins/automedia.php PHP 5.4.9-4ubuntu2.4 (Linux)
Warning [2] preg_replace(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash - Line: 1242 - File: inc/plugins/automedia.php PHP 5.4.9-4ubuntu2.4 (Linux)
Warning [2] preg_replace(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash - Line: 2263 - File: inc/plugins/automedia.php PHP 5.4.9-4ubuntu2.4 (Linux)

Not: özür dilerim sorun Auto Media (1.1.9) Plugin de imiş. Bu Plugin i kapattığımda sprun çözüldü .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Necati Siten Bende Gayet Normal Gösteriyor Sorun Senden Kaynaklanıyor Olabilir

rNWhC5l.png
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
cevabınız için teşekkürler sorunu çözdüm

.. hata kodları ana sayfada değil Konu gönderimi açılan sayfalarda idi
sorun Auto Media (1.1.9) Plugin de imiş. Aktifliği kapatınca sorun çözüldü .

gereksiz mesajlarım için üzgünüm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mybb 1.6.13 ile ilgili sorun yaşayan var mı ? Önemli sorunları yazın.
şuanda birçok şey düzelmiş olması lazım.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yandex metrica - Seo puanımı düşürdü. (Alt etiketine sahip değil) hiçbir şablonda bulamadım alt etiketi ekleyebilirmisiniz hocam ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bcAaNeL.png

şu hata hala var hocam forumlardada görüyorum bi bendemi var yoksa
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping