Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.NET KİTAP Projesi Yeni Ekip Kurulumu
Arkadşalar bilidğiniz üzere kitap projesini almış bulunmaktayım.Ekibe herkes başvuru yapabilir.Bazı kişiler almak durumundayım yardımcı olucak ve online durumu yüksek olması gerekmektedir.Arkadaşlar size ulaşabileceğim bir adres gerekecek çünkü heran sizle irtibatta olmam gerekir.Evet isteyenler başvuru yapabilir ben TÜM 10TL.NET ailesine bildiriyorum herkes başvuru yapabilir yalnız yukarıdaki şartlarınız uygun olsun yeterlidir.

SORUMLU YARDIMCISI:Proje sorumlusunun yardımcısıdır.

GÖREV SORUMLUSU:Görev dağıtım sorumlusudur.

YAZICI:Projede yazı bölümünde sorumludur.

GRAFİKER:Projede tasarım bölümlerini yapmakta sorumludur.

Kod:
online durumunuz:
ulaşabileceğimiz adres:
daha önce böyle bir projede görev aldınız mı?:

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
Son olarak, .net domain iptali verildi,tüm projenin dosyaları silindi haberiniz ola.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 20:59)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Son olarak, .net domain iptali verildi,tüm projenin dosyaları silindi haberiniz ola.

konuyla alakasız yorum yapmayın bu konu özelden konuşuldu engellediniz lütfen yorum yapmayın yapıcaksanızda başvuru yapabilirsiniz.

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
Hiç yapılmış kitaplar varmı yada örnekler ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Biraz açıklayıcı bir proje var mı ortada ona göre katılım yapacağım pek anlamadım projenin amacını da.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Kaily şuanda bir sitesi dahil yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl bir kitap olacak ?
Ne le ilgili bir kitap olacak ?
Grafikleri nasıl olacak ?

biraz daha bilgi verseniz ? örnek birşey olsa , üyeler bunları bilmedikleri için projeye katılmıyorlar .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Bozkurt bu projenin herşeyini bilen tek kişi benim kafasına göre devir aldı kendisi bilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 21:37)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Bozkurt bu projenin herşeyini bilen tek kişi benim kafasına göre devir aldı kendisi bilir.

Fazla zorlama.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İstediğiniz görev: Görev Sorumlusu
Online durumunuz: Ortalama 3-4 Saat
Ulaşabileceğimiz adres: http://fb.me/frmplus
Daha önce böyle bir projede görev aldınız mı?: hayır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaslar suanlik basvuru erken acildi kusura bakmayin detayli bilgi en kisa zamanda vericem fakat teknology arkadasimiz bana proje hakkinda bir bilgi vermiyor bu nasil projeyi devretmek anlamis degilim birdaha da bu kitap hakkinda acilmis konulara yorum yapmassa sevinirim. Projeyle ilgili detayli bilgiler birkacgun icerisinde verilecektir.

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 22:48)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar suanlik basvuru erken acildi kusura bakmayin detayli bilgi en kisa zamanda vericem fakat teknology arkadasimiz bana proje hakkinda bir bilgi vermiyor bu nasil projeyi devretmek anlamis degilim birdaha da bu kitap hakkinda acilmis konulara yorum yapmassa sevinirim. Projeyle ilgili detayli bilgiler birkacgun icerisinde verilecektir.

Kendi bilgilerim ışığında size hafif bir açıklama yapayım ;

Bu proje dergi gibi kolay bir proje değil adı üstünde kitap projesi. Yazılacak yazılar bulup parça parça kitaba eklemeniz gerekiyor. Bir bütün oluşturmanız önemli.

Projede grafikerin pek fazla bir görevi yok. Sadece ön kapak, arka kapak ve içindekiler bölümü grafikerler için. Ancak Kitap tamamen PS ile yapılacaksa en büyük görev Grafikerler ve Yazıcılara ait olur. Görevli sayısını dengede tutmanız önemli.

Visual Basic yani (.exe) çıktısı halinde de yapılabilir. Ya da (.pdf) şeklinde de olur. Bence (.pdf) uzantısı ile yapılıp Visual Basic ile sayfalı bir kitap haline dönüştürülebilir.

Acele etmenize gerek yok, yeterki ortaya güzel bir kitap çıksın. Kolay gelsin :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping