Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neon Blazerden Şikayetciyim
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=58925&pid=348456#pid348456 herkes bu linkteki konusmalari okusun oyle yorum yazsin buraya
Arkadaslar zaten benim acım bana yetiyor ikiz arkadaslarimi kaybettim somada bu adam kalmis bana neler diyor yok hem forumu hem kendini hemde somadakileri kirletme diyor Alın şunu başımdan bak neon blazer ne yorumlara gel nede yorum yap sakin once saygi goster acim büyük diyorum sana tek benim degil herkesin acisi buyuk ama sen acim buyuk dedikce ustume geliyorsun seninle bu forumda karsilasmak istemiyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yıldıray abide bu aralar bir hırçınlık var. Kaba tabirde demiş fakat haksızda değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her gelen üye zaten şikayet ediyor. Burayı tanımadığı halde. İşte sen derin darbesin. Buradan belli oluyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2014 Saat: 09:28)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yıldıray abide bu aralar bir hırçınlık var. Kaba tabirde demiş fakat haksızda değil.

Nasıl hırçın olamam. Somada gözü yaşlı 292 aile var. Türkiye yasta, bunlar da prim yapmaya çalışıyor.

Her gelen Soma diye konu açıyor. En az 20 konuda aynı şey. Kur-an'ı açın dua edin. Orda evine ekmek götürmek için can vermiş babalardan prim kazananlara ne desem azdır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah sahidim olsun degilim hacı onla bir alakam yok ben bu kisiyi sikayetcettim diye derin darbemi olmam gerkiyor ne kadar sacma birsey hacı sabah sabah yapma hacı ve elinde kanıtınız varsa konusun lütfen

(17-05-2014 Saat: 09:35)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-05-2014 Saat: 09:28)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yıldıray abide bu aralar bir hırçınlık var. Kaba tabirde demiş fakat haksızda değil.

Nasıl hırçın olamam. Somada gözü yaşlı 292 aile var. Türkiye yasta, bunlar da prim yapmaya çalışıyor.

Her gelen Soma diye konu açıyor. En az 20 konuda aynı şey. Kur-an'ı açın dua edin. Orda evine ekmek götürmek için can vermiş babalardan prim kazananlara ne desem azdır.

Bak neon blazer sana bir taraftan hak veriyorum sende haklisin ama dün aksamda sana yazdim soyledim degilmi neon blazer
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping