Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayrılış
Burdaki bir çok kişiye teşekkür etmek istiyorum:

Ares
Teknolojik
Smeq
Adgie
Darkendless
JaDe

ve liste daha uzuyor... Bana yardımcı ve yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. Bu siteden ayrılıyorum. Pek kimsenin ilgisini çekmez. Gerçek şu ki pek bir işe yaramadım ama yinede arada sırada elimden geleni yapmaya çalıştım. Şimdi derslerim yerlerde ayıracak vaktim yok. Bu yüzden temelli olarak bırakmaya karar verdim. Hepinize iyi forumlar :)

(not: onursal alınabilir mi bilmiyorum ama normal de yaparsanızda olur...)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sakın beni yanlış anlamayın. Neden bırakıyorsunuz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim ama bunları görünce benimde gidesim geliyor :\
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2012 Saat: 23:06)AlonsoHoffman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sakın beni yanlış anlamayın. Neden bırakıyorsunuz ?

Adam zaten açıklamış; Dersler diye. Bre doğan! Neden cevap yazıyorsun!

Kardeş gerçek hayatta sana başarılar diliyorum. ALLAH Gönlüne göre versin. (Yanlış anlamayın. Adamı evlendirmeye çalışmıyoruz :D ) Kendine iyi bak, ALLAH'A emanet ol!

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır yani tamam anladım da herkes bir anda gitmeye başladı. Özel bir durum var mı cinsinden sormak istedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimimiz giderken kimileri de tekrar dönüyor :) Böyle konular açmayalım derim. Sonradan pişman oluyoruz :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendine iyi bak yardımın ve emeğin çok
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
herkes bir bir gidiyor.bu gidişle kimse kalmayacak...hayatta başarılar...ayrıca emeğinin burada çok olduğunu düşünüyorum...tüm yardımlarından dolayı tşkler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk önce teşekkür ederim. Sizde Allah'a emanet olun. Özel bir şey var mı bilmiyorum. Son zamanlarda neredeyse hiç ilgilenemedim forumla. Dersler ve daha bir çok şey yüzünden... Her neyse Rüzgar kardeşim sana katılmıyorum. Açıkçası burda hiç emeğimin olmadığını düşünüyorum. Zaten benle birçok kişi hemfikirdi. Bu rütbeyi haketmiyorum.

Eğer yardım isteyen olursa yine yardım ederim ama buradan artık edemem...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping