Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Desteği Bırakıyorum.
Yeniden rütbene sahip olabilirsin , hemen pes etme hemde sen bu forumda sadece yetki içinmi burdaydın ? gerçekten şaşırdım , burda arkadaşların , dostlarıın var .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-05-2014 Saat: 14:45)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-05-2014 Saat: 14:38)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-05-2014 Saat: 14:36)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana yardımcı olabilip gözüne girmek gurur verici Yıldıray abi :) Fakat benimde rütbem alındı ama ben senin kadar yüksek değildim. Psikolojin bozulmuş olabilir doğrudur fakat düşe kalka bence bidaha alırsın :) Eğer bırakıcaksan FP ve Reelde başarılar.
Bu forumda üzüldüğüm iki olay 1. senin rütbenin alınması 2. si neonun.

Sorun yok kanka sen varsın benim yerimi dolduruyorsun gerektiği kadar :) Novruz ve Batuhan'da iyi. Şuan tek üzüldüğüm tasarım yapmayı özlemem. Zamanı gelince bende alırım inşallah
İnşallah...
Sen tasarımlarını yinede yap.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-05-2014 Saat: 14:46)bozkurt06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yeniden rütbene sahip olabilirsin , hemen pes etme hemde sen bu forumda sadece yetki içinmi burdaydın ? gerçekten şaşırdım , burda arkadaşların , dostlarıın var .

Yetki benim için önemli değil. Ancak hiçbirşey yok gibi alınması tuhaf..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda sürekli diğer yöneticilere karşı baş kaldırdın , kendi bildiğini yaptın ve buna devam ettin . Verilen uyarılara rağmen kendini tam olarak toparlayamadın ..
Yanlış anlama , seni suçlamıyorum ama bazı davranışların - hatalı kararların bir kaç insanı forumu bırakma noktasına getirdi . Biliyorum niyetin kötü değildi fakat şikayetlerin de epey artmıştı son dönemlerde ..
Yinede iyi bir insansın , foruma renk kattın . Belki bir gün tekrardan ulaşabilirsin o rütbeye / daha fazlasına .. Umarım ulaştığın zaman da kendini toparlamış olursun.
Hakkında hayırlısı olması dileğiyle ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-05-2014 Saat: 15:27)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumda sürekli diğer yöneticilere karşı baş kaldırdın , kendi bildiğini yaptın ve buna devam ettin . Verilen uyarılara rağmen kendini tam olarak toparlayamadın ..
Yanlış anlama , seni suçlamıyorum ama bazı davranışların - hatalı kararların bir kaç insanı forumu bırakma noktasına getirdi . Biliyorum niyetin kötü değildi fakat şikayetlerin de epey artmıştı son dönemlerde ..
Yinede iyi bir insansın , foruma renk kattın . Belki bir gün tekrardan ulaşabilirsin o rütbeye / daha fazlasına .. Umarım ulaştığın zaman da kendini toparlamış olursun.
Hakkında hayırlısı olması dileğiyle ..

Hadi hayırlısı diyelim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence bırakma derim sonra demesinlerki neon.blazerbizleri birakip gidiyor diye a larar senin saygi duyarim en.iyisini sen.bilirsin.

Bence bırakma derim sonra demesinlerki neon.blazerbizleri birakip gidiyor diye ama karar senin saygi duyarim en.iyisini sen.bilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-05-2014 Saat: 14:18)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizleri biliyorum. İyi birisiniz. Sizleri yürekten selamlıyorum.

Ancak pat diye yetkimin alınması piskolojimi bozdu. Zaten zar zor yetki alıyordum pat diye alınırmı ?

Zar zor yetki alıyorum dediğin tema sorumlusu başvurusu yaptın ve 2. gün aday oldun.Hangi zar zor? Bir yıl boyunca bölüm şefi olamazdın ama kuralları göz ardı ettik hangi zar zor?

Pat diye yetki alınır.Yetkili bölümündeki kurallarda mevcut.İşte bu yüzden, işte kurallardan haberin olmadığı için yetkin yok.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=9311

Kural 3;
* Size verilen rutbe, gerektiğinde geri alınabilir. Geri alınırsa bir hak iddia edemezsiniz. Yetkiyi geri alanlar size bir açıklama yapmak zorunda değiller.

Kaldı ki yetkinide ben aldım zaten.Her gün hakkında gelen şikayetleri incelemekten ve kullanıcıların öfkelerini dindirmeye çalışmaktan sıkıldım.Herkes hakettiğini yaşar.Ayrıca FTP adresinide kapattırdım.Yani bir nevi sen bardağı taşıran son damla değil, bir bardak dolusu su oldun.

İstikrar beraberinde başarıyı getirir.Yolun açık olsun.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-05-2014 Saat: 18:58)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-05-2014 Saat: 14:18)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizleri biliyorum. İyi birisiniz. Sizleri yürekten selamlıyorum.

Ancak pat diye yetkimin alınması piskolojimi bozdu. Zaten zar zor yetki alıyordum pat diye alınırmı ?

Zar zor yetki alıyorum dediğin tema sorumlusu başvurusu yaptın ve 2. gün aday oldun.Hangi zar zor? Bir yıl boyunca bölüm şefi olamazdın ama kuralları göz ardı ettik hangi zar zor?

Pat diye yetki alınır.Yetkili bölümündeki kurallarda mevcut.İşte bu yüzden, işte kurallardan haberin olmadığı için yetkin yok.

Kural 3;
* Size verilen rutbe, gerektiğinde geri alınabilir. Geri alınırsa bir hak iddia edemezsiniz. Yetkiyi geri alanlar size bir açıklama yapmak zorunda değiller.

Kaldı ki yetkinide ben aldım zaten.Her gün hakkında gelen şikayetleri incelemekten ve kullanıcıların öfkelerini dindirmeye çalışmaktan sıkıldım.Herkes hakettiğini yaşar.Ayrıca FTP adresinide kapattırdım.Yani bir nevi sen bardağı taşıran son damla değil, bir bardak dolusu su oldun.

:( Hiç mi şans verme ihtimaliniz yok adminim belki düzelir bi şans daha verseniz ?
Yaptıklarının kendide farklında konuştuk bugün baya uzun uzun bir şans daha...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-05-2014 Saat: 19:00)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-05-2014 Saat: 18:58)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kural 3;

:( Hiç mi şans verme ihtimaliniz yok adminim belki düzelir bi şans daha verseniz ?
Yaptıklarının kendide farklında konuştuk bugün baya uzun uzun bir şans daha...

Tükettiği 2. şansıydı zaten.Eğer 3'ü verirsek önceki yetkisini aldığımız kullanıcıların hakkına girmiş olurum.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Küfür edit rip
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adam küfür ediyor editleyen yok. Kararımı verdim yetkim geri verilmediği müddetçe desteği bırakıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haykırdım Hocam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
görüşürüz kardeşim yolun açık olsun..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-05-2014 Saat: 19:21)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adam küfür ediyor editleyen yok. Kararımı verdim yetkim geri verilmediği müddetçe desteği bırakıyorum.

Ah be keşke gitmesen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-05-2014 Saat: 10:48)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Görüşürüz .. Hayatta Başarılar ..
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eski konuyu hortlatmasaydın keşke.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-08-2014 Saat: 19:53)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eski konuyu hortlatmasaydın keşke.

konu tarihi yazmıyor sanırım göremedim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping