Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hepinizden Özür Dilerim
Benim affetmek gibi bir niyetim yok bundan iyice ders çıkarırsan hem hakkımı helal edeceğim hemde affedeceğim inşallah düzgün davranışlar düzgün bir insan olarak çıkarsın.

Ama ;

Multi hesap açmayıp , millete küfür etmeyip , böyle konular açmayıp , saçma sapan yorumlar yazmayı , Türkçeyi katletmeseydin hesabının banının açılmasını bekleseydin bunlar olmıyacaktı..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunu Yazdığım İçin Bana Kızgınlığın Olmasını İstemem Ben Kendi Görüşümü Yazacam

Bence Affedilmezsin Çünkü Çok Kişi Multiler Açtı Sonradan Özür Diledi Hepsi De Ayrı Ayrı Bahanelerle Geldi.Ama Affedilmedi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu yaptıklarından sonra burda sana saygı duyacak kişilerin fazla olacağını sanmam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Camimiz sağolsun derim arkadaşlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2014 Saat: 22:02)Derin Darbe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sizler kazandınız

Konundaki bu yazıyada cok sinirlendim (:

Bizler kazanmasak hala multi hesap açıp devammi edecektin ?
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen bunu bahane edemezsin , kimimizin belki annesi öldü babası öldü kimsesi yok yetim , kimimizin annesi babası terk etti ama bunları bahane eden hiçkimse olmadı , tamam bizde üzüldük ama sen bunları isteyerek bilerek yaptın şimdi gelmiş annenin felçliğini bahane ediyorsun . Çok iyi biliyorum anne baba acısını sadece sen değilsin ama sen hava atıyomuş gibi söylüyorsun her lafında benim annem felç bu yüzden böyleyim diyorsun .

Eğer hakaret içerikli kelimeler kullandıysam özür dilerim .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artık bence özür dilemenin anlamı yok. Ben sana dedim biraz daha erkenken multi açmayı bırak belki sana şans verebilirler dedim. Gerçi o şartlarda bile sana şans verilmesi çok zordu. Ama sen daha da uzattın. 130a yakın multin oldu. Artık affedilmen çok ama çok zor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping