Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ThePeople Şikayet
f78d9d3.png

Arkadaşlar ThePeople Yetkili Olduğum Forum Adresımde Bütün Kategorileri Sildi.Şikayetcıyım Benıde Üye Rütbesine Düşürdü
.Nasıl Yaptı Bilmıyorum Ama O Yönetici Kayıtlarındaki İp Adreside Bana Ait

ThePoeple Profil Sayfası TIKLA

Kullanıcının Banlanmasını Arz Ediyorum Yaptığı İnsanlığa Sığmaz
Helper(Şuan Kapalı) Asıl Forum Sahibi O.Yönetici Kayıtlarını Görebiliyor.
Kullanıcı Kendini Sildi

FullOyunTR.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://fulloyuntr.10tl.net/ mi ? gerçekten emek vardı hepsi gitmiş,biz birşey yapamayız adminlere.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben bişi yapmadım bunu herkez böyle bilsin admindim ama sadece unity kategorisiyle ilgileniyodum. sonra daha forumda online olmadım kendi forumumla ilgileniyorum adamlara iftira atmayın ben şimdi full oyun tr hesabıma giremiyorum yanlış şifre diyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birde Nasıl Yaptıysa İp Adres Kayıtları Bana Ait

admin kp dende atmış (!)

(23-04-2014 Saat: 10:59)ThePeople Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben bişi yapmadım bunu herkez böyle bilsin admindim ama sadece unity kategorisiyle ilgileniyodum. sonra daha forumda online olmadım kendi forumumla ilgileniyorum adamlara iftira atmayın ben şimdi full oyun tr hesabıma giremiyorum yanlış şifre diyor

Söylesene ip adresleri neden bana ait
benı neden admınkp den attın?
kendını neden sildin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yalan atma senin sildiğin belli adminsin benim şifreyi değiştirip girdin sonrada kategorileri sildin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin'e ilettim helper girecek birazdan
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
o kadar inkar ediyon o zmn hesabıma niye giremiyom
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Giremediğin Hakkında Kanıt?

Şifreni Doğru Yazmadığına Nerden Emın Olacağız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O yaptıysa ip nasıl sana ait oluyor ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşte Benimde Merak Ettiğim Bu ?

Nasıl Yaptığını Anlayamıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kadar abartmanıza gerek yokki arkadaslar Arkadas emek lerini caldıysa o sıte sahıbınden özür diler olayı kapatır bilmıyorum sizin düsünceleriniz nasıl
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazık günah ya o sitede ne kadar emek vardı artık kimsede emeğe saygı kalmamış yazıklar olsun...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Yazık günah ya o sitede ne kadar emek vardı artık kimsede emeğe saygı kalmamış yazıklar olsun...

Sonuna Kadar Hak Veriyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
neonblazere katılıyorum belki giriş yapamadığımı kanıtlayamam ama sabahtan beri sadece siteye 1 kez girdim oda yeni konu varmı diye sadece 1 konu vardı bende çıktım daha girmedim bile kanıtla o zman
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha Neyi Kanıtlıyacam AdminKp Girebilseydım :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tikitak yapmamis gibime geliyor ama the nin dedikleride dogru , ikinizde yapmadiysaniz birisi yapip sucu thenin ustune attigini dusunuyorum .(the nin carini calarak)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2014 Saat: 11:22)bozkurt06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tikitak yapmamis gibime geliyor ama the nin dedikleride dogru , ikinizde yapmadiysaniz birisi yapip sucu thenin ustune attigini dusunuyorum .(the nin carini calarak)

Bilmıyom Belki O da Yapmamıştır Ama İp Adresleri Nasıl Oluyorda Bana Ait Oluyor?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
arkadaşlar benim bu konuyla alakam yok bunu yapanda kul hakkına girmiş oluyor kim yaptıysa söylesin daha fazla tartışmyalım biri bizim üstümüze atmış olabilir sitede çok admin var çünkü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar Tikitak yapmıştır,ip eşlemesi var,admin kp'den şifre değiştiriliyor.onun şifresini değiştirip yapmış olduğundan şüpheleniyorum.

ip eşleşmesi nasıl olacak yoksa ? giriş yapamama sorunuda var ? ne olacak şimdi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ne olacak o kadar emek gitti bu yapılan emeğe saygısızlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform