Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Ailesine Veda Ediyorum
Arkadaşlar ForumKoliği güzel bir forum haline getirmek için 6 ayımı verdim. Sizler için çok uğraştım çabaladım. Sonunda güzel bir forum haline geldik her şey güzel gidiyordu. Fakat o rankları nerden kullandık bilmiyorum forumexe tipi ranklar. Mr.Muscle o rankları editleyip verdin kullandık nerden kullandık bilmiyorum gayette güzel ranklardı. Forumexeye reklam yapmaya gittim yine sırf forumumuz büyüsün diye . Ben değil bütün küçük forumlar büyüme aşamasında olan siteler reklam yapıyor mu orda ? yapıyor. Rastlamışsınızdır. Bende reklam yaptım işte sonra özel mesajlar gelmeye başladı bana forum üzerinden. Telif hakları falan filan dediler mahkemeye falan çıkacağım herhalde bilmiyorum. Telifhaklarının gerçek sitesine baktım çalıntı bir şey olursa 3 gün içinde kaldırılması gerektiği yazıyor. Bende kaldırdım Av.Nimetullah Topu diye üye oldu birisi foruma konuştuk özel mesajla forumexenin co adminleri mahkemeye ver falan demiş 3 gün içinde kaldırırsam veremiyorlarmış ama bilemiyorum. Gerçekten çok yoruldum artık forum işlerini bırakıyorum. Günde sadece destek.10tl.net e 30 dakika forumkolik.10tl.net e 10 dakika gireceğim. Forumumuz Yeni kurucularımıza emanettir herkese teşekkürlerimi sunar saygı ve sevgilerimi iletirim. Teşekkürler Destek.10Tl.Net Teşekkürler ForumKolik.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok ağıra aldın bence. Hiç bir şey olmaz emin ol. Canını sıkma.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence bırakmana hiç gerek yok biri sana oyun oynuyor.
Yaşın küçük olduğu için sıkıntı olur diye düşünüyorsun ama tabii sen bilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:24)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok ağıra aldın bence. Hiç bir şey olmaz emin ol. Canını sıkma.

Aynen dalga geciyorlar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
sen bilirsin kardeş ben sana demem gerekeni dedim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yaşın 13 bilemedin 14 benle yaşıtsın, kardeşim. Üzülme herkes reklam yapıyor, rütbeleri kaldırdın. Sorun yok harika bir forumun var, bence yanlış yapıyorsun. Korkma kardeşim. Davalık olursan bütün destek ailesi arkanda. Fexe'de eski tfm moduyum. Sorun olmaz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:27)zorbaba Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2014 Saat: 22:24)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok ağıra aldın bence. Hiç bir şey olmaz emin ol. Canını sıkma.

Aynen dalga geciyorlar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gelse gelse para cezası gelir. Ben ailemden korkuyorum maddi durumumuz kötü değil o kadar. İyide değil açıkçası. eğer ben mahkemeye çıkarsam ailemin yüzüne nasıl bakarım onu düşünüyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:39)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gelse gelse para cezası gelir. Ben ailemden korkuyorum maddi durumumuz kötü değil o kadar. İyide değil açıkçası. eğer ben mahkemeye çıkarsam ailemin yüzüne nasıl bakarım onu düşünüyorum

Kardeşim bi yaşını solermusun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:40)zorbaba Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2014 Saat: 22:39)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gelse gelse para cezası gelir. Ben ailemden korkuyorum maddi durumumuz kötü değil o kadar. İyide değil açıkçası. eğer ben mahkemeye çıkarsam ailemin yüzüne nasıl bakarım onu düşünüyorum

Kardeşim bi yaşını solermusun

13
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Seni kekliyorlar, kanka. Kanka desem sorun olur mu ? Devam ediyorum. Kanka Av. adına baksana :D
Neydi unuttum? Adamlar bi daha yapmayasun diye, gözünü korkutmuşlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
A2Zalp.png

3 Gün falan süresi var diyince 1 hafta önce uyarılmışsınız dedi bu kimse A2Zalp.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benimde 13 internetle hasır nesirim daha cocuguz yada ergenliğe girdik ne farkeder annen Babanın gözünde cocuksun kim bilir senin boyle dusunmene ne kadar uzulurler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumyol şimdi beni iyi dinle.

1. Sen kurallara uyup 3 gün içinde rankı kaldırmışsın.
2. Yaşın Davalara tutmaz.
3. Muhtemelen dalga geçiyolar belediye başkan adayı falan.

Anladınmı kardeşim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:45)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: A2Zalp.png

3 Gün falan süresi var diyince 1 hafta önce uyarılmışsınız dedi bu kimse A2Zalp.png

Kanıt gostersin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:45)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumyol şimdi beni iyi dinle.

1. Sen kurallara uyup 3 gün içinde rankı kaldırmışsın.
2. Yaşın Davalara tutmaz.
3. Muhtemelen dalga geçiyolar belediye başkan adayı falan.

Anladınmı kardeşim.

Anladım çok destek oluyorsunuz gerçekten bir aile gibisiniz teşekkürler. http://i.hizliresim.com/A2Zalp.png bu geldi şimdide 1 hafta önce uyarılmışsınız dedi ama uyarılmadım 3 gün falan süresi var dedim böyle demeye başladılar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sakın mesajları silme tek kanıt onlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:46)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sakın mesajları silme tek kanıt onlar.

Aynen sanmıyorum ama mahkemelik olursan kanıt değerinde
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:46)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sakın mesajları silme tek kanıt onlar.

Yok silmiyorum admin kpde duruyorlar zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1 dakika siz bu çocuklarla niye uğraşıyorsunuz fexe'nin yönetimine sorsanıza.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping