Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neon Blazer Tema Uploader Aday Başvurusu
Güncel ++
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence Çok erken.

Ama yinede başarılar :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2014 Saat: 21:42)Python Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence Çok erken.

Ama yinede başarılar :)

Teşekkürler..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel +
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tema s. Olmak için tema paylaşman gerekiyor , senin hiç tema paylaştığını görmedim bence bilgisayarın olduğunda başvuru yapmalısın karar adminlerin inşallah olursun :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2014 Saat: 15:02)bozkurt06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema s. Olmak için tema paylaşman gerekiyor , senin hiç tema paylaştığını görmedim bence bilgisayarın olduğunda başvuru yapmalısın karar adminlerin inşallah olursun :)

Evet bende biliyorum ama tema bulamadım ki :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2014 Saat: 15:09)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2014 Saat: 15:02)bozkurt06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema s. Olmak için tema paylaşman gerekiyor , senin hiç tema paylaştığını görmedim bence bilgisayarın olduğunda başvuru yapmalısın karar adminlerin inşallah olursun :)

10tl ye uyarlanmamış bir çok tema var bunları uyarlayarak paylaşırsan başka bir eksik kalmaz ve yetkiyi alabilirsin .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2014 Saat: 15:25)bozkurt06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2014 Saat: 15:09)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

10tl ye uyarlanmamış bir çok tema var bunları uyarlayarak paylaşırsan başka bir eksik kalmaz ve yetkiyi alabilirsin .

Bildiklerini ÖMden atarsan sevinirim..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-04-2014 Saat: 21:09)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-04-2014 Saat: 20:35)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Karar Tabi ki Adminlerindir Ancak ben oturup tema paylaştığını tam görmedim.. Girip 1-2 Siteden Türkçeleştirebilirdin..

Bak Konuyu Baltalamak Gibi Amacım Yok. Sadece Görüşüm Bu. Saygı Duyarım. Başarılar..

Bilgisayarım yok tema yapamıyorum. Türkçeleştirsem bile indirip paylaşamıyorum.
Temalarla uğraşamayacaksan neden tema sorumlusu olmak istiyorsun ki? Ayrıca uyarısı olan kullanıcılar başvuru yapamaz bittiğinde değerlendiririz.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2014 Saat: 15:37)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-04-2014 Saat: 21:09)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-04-2014 Saat: 20:35)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Karar Tabi ki Adminlerindir Ancak ben oturup tema paylaştığını tam görmedim.. Girip 1-2 Siteden Türkçeleştirebilirdin..

Bak Konuyu Baltalamak Gibi Amacım Yok. Sadece Görüşüm Bu. Saygı Duyarım. Başarılar..

Bilgisayarım yok tema yapamıyorum. Türkçeleştirsem bile indirip paylaşamıyorum.
Temalarla uğraşamayacaksan neden tema sorumlusu olmak istiyorsun ki? Ayrıca uyarısı olan kullanıcılar başvuru yapamaz bittiğinde değerlendiririz.

Artık yapabiliyorum o işi ayarladım. Yakında temalara başlayacağım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sen başladıktan sonra bizde değerlendiririz.Kimseye önce yetki verip sorumluluk beklemiyoruz.Önce çalışılır sonra uygun görülürse yetki verilir.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Aday Olmuşsun ayırlı Olsun :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler. Aslında tüm desteğe ve Adminlerime teşekkürler :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Uyarın var,hiç tema paylaştığını görmedim adaysın bu nası iştir ya.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-05-2014 Saat: 15:13)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uyarın var,hiç tema paylaştığını görmedim adaysın bu nası iştir ya.

Bu adminlerin kararıdır. Hem bana kin güdüp sonrada bunları unutalım dost olabiliriz deme. Aday olduğum için kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu incelenecektir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping