Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezik mezik bir seyler yaptım :=)
Wink 
İyi kötü yorum beklerim :)

Paintten yola çıktım ha.

UltrAslan

wj0nRJ.jpg

Türkperest

xEGJMn.jpg

TRPREST ( BENCE EN GÜZELİ :) )

emOLpV.jpg

Seçimler günü oylar ( TRP ) ye

KDzJmz.jpg

Fener :

x8q15V.jpg

İlk çalışmam işte :S

xYnbpz.jpg

Çarşı

ea9EpO.jpg

Bölüm 1 : :)

eNaENP.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sendeki yeteneği görebiliyorum :) :D

Photoshop'a geç derslerini izle bence :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gelişmeli olmamış photoshopu indirip dersleri izlersen iyi şeyler yapabilirsin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ünlemleri kaldırınız.
Çalışmalar çok komik olmuş :)
Photoshop derslerine bakın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam photoshop'a geçip tasarımlarınızı geliştirebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda Siyaset Yasak...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2014 Saat: 23:24)Batuhann Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gelişmeli olmamış photoshopu indirip dersleri izlersen iyi şeyler yapabilirsin..

Katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2014 Saat: 23:27)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-03-2014 Saat: 23:24)Batuhann Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gelişmeli olmamış photoshopu indirip dersleri izlersen iyi şeyler yapabilirsin..

Katılıyorum.

İlk ben yazmıştım -_-
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2014 Saat: 23:23)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sendeki yeteneği görebiliyorum :) :D

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2014 Saat: 23:23)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sendeki yeteneği görebiliyorum :) :D

Photoshop'a bencede geç. Sende ışığı görüyorum. Ve ders izle muhakkak başarırsın, inanıyorum ve arkandayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tongue 
Hepinize teşekkür ederim hele Helpere ve paint le bir şeyler yaptım . AMA YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ bir paylaşayım dedim . Yorumlarınızı alıyım ona göre dedim yani. :S Yorumlarınız benim için çok önemli . Teşekkürler yarın photosopa geçiyorum . ForumSetup a da beni desteklediği için tşkler. :)

(30-03-2014 Saat: 23:27)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumda Siyaset Yasak...

Tmm yav .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Yav"lı konuşmak yasaktır. Çalışmaya bakılırsa paintten yapılmış ve güzel çalışmalar olmuş. Yazılar hazır font kullanılmadan el ile yazılmış. Bu husus benim için daha da önemli. Ben olsam paintten böyle çalışmalar yapamam :)

En kısa zamanda PhotoShop tasarımlarını da bekliyorum. İlk başta zorlasa da alışınca Photoshop çok kolay :) Başarılar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ünlem İşareti Kullanmak Yasak Kaldırıldı..
Çalışmalar Gelince Biraz Karışık Ama Başarılı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne diyeceğimi bilemiyorum :D Paint olduğu çok belli
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D bencede ezik mezik olmuş :D adam kabul ediyo :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2014 Saat: 13:30)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :D bencede ezik mezik olmuş :D adam kabul ediyo :D

Küçük düşürücü sözler kullanmayalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sagol. NeonBlazer

(31-03-2014 Saat: 13:21)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Yav"lı konuşmak yasaktır. Çalışmaya bakılırsa paintten yapılmış ve güzel çalışmalar olmuş. Yazılar hazır font kullanılmadan el ile yazılmış. Bu husus benim için daha da önemli. Ben olsam paintten böyle çalışmalar yapamam :)

En kısa zamanda PhotoShop tasarımlarını da bekliyorum. İlk başta zorlasa da alışınca Photoshop çok kolay :) Başarılar..

Evet aynn :) Ve içimdeki sakinlikmi yoksa becerimi bilemedim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2014 Saat: 13:21)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Yav"lı konuşmak yasaktır. Çalışmaya bakılırsa paintten yapılmış ve güzel çalışmalar olmuş. Yazılar hazır font kullanılmadan el ile yazılmış. Bu husus benim için daha da önemli. Ben olsam paintten böyle çalışmalar yapamam :)

Katılıyorum. Zor olan Photoshop değil. Yapıcağınız çalışma için hayalgücünüzü kullanıp kurgulamak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya helper o.z ama :) seninki çok karışık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping