Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ChangUonDyU - Sohbet Eklentisi (Sorun Çözüldü)
Artık rahatça sitenize # ChangUonDyU - Sohbet Eklentisi (3.6.0) eklentisini ekleyebileceksiniz bundan eminim çünkü kendi sitemde denedim ve oldu..İşte burada gördüğünüz gibi chat yüklemeyi anlatacağım size.. Siteme gelirseniz herşeyi konuşabiliriz ve gerçeğini görebilirsiniz.Sitemizde anlatımı mevcuttur.Sadece üyeler görebilir modifikasyon bölümünden bakabilirsiniz.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana Ö.M. ile anlatırmısın??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun derken diğer sitelerde yazılan mesajlar sizin sitenizde de görünüyor sohbet panelinde ki sorun bu onu çözdünüz mü
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-02-2012 Saat: 03:41)AdigeEmperor Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorun derken diğer sitelerde yazılan mesajlar sizin sitenizde de görünüyor sohbet panelinde ki sorun bu onu çözdünüz mü

Cnfanforum sitesinede yaptırdım onda hiçbir sorun çıkmadı fakat forumistanbul.10tl.nette çıktı ve sitelerimiz şimdi açılmıyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim açılıyor fakat chatbox konusunda haklı. Arkadaşımın dediklerini uyguladım chatbox geldi fakat ben ne yazarsam oraya gidiyor. Aynı şekilde onlar ne yazsa benim forumuma geliyor. Bir yardımcı olursanız sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yaa bana anasıl kurulcağını yardım edermsiismniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
www.dawiki.10tl.net burada anlatımı olması lazım. Bir göz gezdir istersen :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping