Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitter mobil giriş programı.
Telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan Twitter'a girme yolları. Twitter'a girme yolları neler? Twitter'a nasıl girilir?

031.jpg1601.jpgBaşbakan Erdoğan’ın “Mahkeme kararı çıktı. Twitter’ın mivitırın hepsinin kökünü kazıyacağız.Uluslararası camia şöyle der böyle der. Hiç beni ilgilendirmiyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin gücünü görecekler. Bunun özgürlükle mözgürlükle alakası yok” açıklamalarının ardından twitter kapatıldı.
Twitter’a girme yolları neler? Twitter’a nasıl girilir?
Peki buna rağmen twitter’a nasıl girersiniz…
İşte adım adım twitter’a giriş yolları….
Mobil olarak twitter’a girebilmek için Google Play ya da Apple Store’dan “Hotspot Shield” ve “Onavo” programını indirebilirsiniz….4441.jpgWİNDOWS’TAN NASIL ERİŞİLİR
1)Başlat“a tıklayıp “Denetim Masası“nı açıyoruz. Denetim Masası’nı açtıktan sonra Ağ ve İnternet bölümünden “Ağ durumunu ve görevlerini görüntüle”ye tıklıyoruz.
2)Daha sonra karşımıza ekranın sol tarafında bulunan “Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin”e tıklayın.
3)Açılacak yeni ekrandan Ağ bağlantınıza sağ tıkladıktan sonra “Özellikler”e tıklayın.
4)Ağ bağlantınızın özelliklerine tıkladıktan sonra gelen sayfadan “İnternet Protokol sürüm 4 (TCP/IPv4)” bölümüne bir kez tıklayın. Ardından “Özellikler” butonuna tıklayın.
5)İnternet Protokol sürüm 4 (TCP/IPv4) özelliklerine tıkladıktan sonra gelen sayfadan “Aşağıdaki DNS sunucularını kullan” seçeneğini seçiyoruz. Sonrasında 208.67.222.222 208.67.220.220 DNS’leri yazıyoruz ve Tamam seçeneğine tıklayarak Twitter’a erişim sağlayabiliriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Operadan giriliyor ama ben yasak yerlere girmeye karşıyım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bazı bağımlılar ( Twitter bağımlıları) buraya girmeden duramıyor ( fenomen vs.) belki işinizde düşebilir.

onun yüzünden paylaşımını sağladım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yasa dışı ama Ankara B.B. Melih Gökçek ' de giriyor yani oda yasa dışı işlemler kullanıyor .

Twitter ' in kapatılması gerçekten çok kötü oldu , Twitterin %16.6 kullanıcısı Türk , ortalık karışacak gibime geliyor .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
C.Başkanı , B.Bakan gibi devlet büyükleride Twittere giriyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2014 Saat: 14:06)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: C.Başkanı , B.Bakan gibi devlet büyükleride Twittere giriyor

Onlar DNS ayarlarını değiştirerek girebiliyodu , ama DNS ayarlarını değiştirme yöntemide kaldırıldığı için onlarda değiştiremiyolar ve giremiyorlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır,onların özel bir programla giriyorlar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2014 Saat: 14:16)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır,onların özel bir programla giriyorlar...

Özel bir program değil kolay DNS değiştirme programı , Melih Gökçek ' de DNS değiştirme programları kaldırılacak demişti .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onlar ip değiştiriyor Dns değiştirmiyor amerikanın İp 'sine geçip oradan giriş yapıyorlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping