Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MYPS ve Dükkan Plugin İstek
Question 
Arkadaşlar Para Sistemi kaldırıldı galiba Tekrar istesek sorun olur mu? Araştırmadım tekrar geldimi diye geldiyse kusuruma bakmayın :D

Konu Linki: http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=4264
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi olurda temaya da uyması lazım :)
Destek teması olsa .s
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2014 Saat: 23:14)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi olurda temaya da uyması lazım :)
Destek teması olsa .s

Evet. Dükkan sayesinde site çok iyi hit yapar. Sarı renkli kullanıcı başlığı için 1,000,000 ₺ gibi çok iyi olurdu :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet güzel olur..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle Doğru. Dükkan Sistemi + Para Sistemi. Özellikle Dükkan Çok İyi Olur. K.Adı Değiştirecek 1.000 TL/$ Gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sayısal lotoda olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben bu konuyu anlamadım yani Edward 1000 tl demiş kim k.adını değiştirmek için 1000 tl verirki açıklicak warmı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2014 Saat: 23:38)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben bu konuyu anlamadım yani Edward 1000 tl demiş kim k.adını değiştirmek için 1000 tl verirki açıklicak warmı ?

Hocam Para Sistemi Eklentisinin Yanından Admin Kurarsa DÜKKAN Sistemi Olacak. Dükkana Sen Ürün Ekleyeceksin Mesela Gold Üye Rankı 500$/500TL(para sistemini nasıl ayarladıysanız). Kullanıcı Alacak Bunu..

Yani Sen O Sanal Forum Dükkanına Oyun Ekleyeceksin, Karşılığında Ürünü Alacaksın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2014 Saat: 23:40)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-03-2014 Saat: 23:38)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben bu konuyu anlamadım yani Edward 1000 tl demiş kim k.adını değiştirmek için 1000 tl verirki açıklicak warmı ?

Hocam Para Sistemi Eklentisinin Yanından Admin Kurarsa DÜKKAN Sistemi Olacak. Dükkana Sen Ürün Ekleyeceksin Mesela Gold Üye Rankı 500$/500TL(para sistemini nasıl ayarladıysanız). Kullanıcı Alacak Bunu..

Yani Sen O Sanal Forum Dükkanına Oyun Ekleyeceksin, Karşılığında Ürünü Alacaksın.
tamam herşeyi anladımda şu parayı anlamadım yani 500 tl, 1000 tl yani şimdi kim verir bu kadar bende şöyle düşündüm belki bunlar puandır diye ama bilmiyorum ne diyorsunuz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TL'ler sadece forum içinde kullanılabilecek.

TL yerine RP de yazabilirsin TL ÖRNEK
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2014 Saat: 23:51)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: TL'ler sadece forum içinde kullanılabilecek.

TL yerine RP de yazabilirsin TL ÖRNEK

RP derken ? Rep demek değilmi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2014 Saat: 23:49)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

tamam herşeyi anladımda şu parayı anlamadım yani 500 tl, 1000 tl yani şimdi kim verir bu kadar bende şöyle düşündüm belki bunlar puandır diye ama bilmiyorum ne diyorsunuz ?
puan zaten sen yanlış anlamışsın kardeşim :D mesela 1 mesaj 0.5 tl 1 konu 1 tl gibi bunları biriktire biriktire birşey alınabilir anlamında söylemişler gerçek para değil yani :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2014 Saat: 23:52)bozkurt06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-03-2014 Saat: 23:49)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

puan zaten sen yanlış anlamışsın kardeşim :D mesela 1 mesaj 0.5 tl 1 konu 1 tl gibi bunları biriktire biriktire birşey alınabilir anlamında söylemişler gerçek para değil yani :D

Konu anlaşılmıştır Komutanım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet çok güzel olur admine öm atın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Olur Eklenirse :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Smile 
Çok güzel olur eklenirse admine öm atalım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet Çok İyi Bir Sistem Eskdien Destekde Vardı Umarım Admin Yükler Tüm Forumlara..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani hocam bu parali sistem ayni sesli siteler gibi olacak mesala sesli sitelerde para sistemi şöyle opluk 30 tl adminlik 40 tl süperadmin 60 tl vss bunun gibi birsey olacak hocam bilmiyorum aranizda sesli siteleri bilen varmi varsa onlar daha iyi bilir benim ne demek istedgimi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani bu sistemle her mesaj karakteri yada her konu/mesaja para gelecek. İnsanlar dükkandan birşey almak için konu kasacak. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
+ Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform