Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''Helper'' Şikayet
Arkadaşlar Bildiğimiz Gibi Helper Adlı Grafikerimiz İstek Konularına Bakmaz Oldu...

Buyrun Kanıt:

Konuları
Mesajları

Hiç İstek Konularına Yardım Yapıldığını Görmedim.Sadece Novruz Ve Batuhann Arkadaşımız Yapıyor.Başka Yapan Oluyorsa K.B. Görmemişimdir.Helper'e Bu Yetki Boşunamı Verildi.

Mesela En Son Sitesine Mod Arıyormuş Konu Açtı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fazla görevini yerine getirmediği sürece üst yetkililer tarafından yetkisi elinden alınır. Bazen işi vardır , bazen ödevleri vardır vb. ötürü sebeplerden yapmıyor olabilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimse sizin isteklerinize bakmak zorunda değildir. Belirli bir süre içerisinde kendini destekten keserse zaten yetkisi elinden alınıyor.

Birisi bana yardım etmedi diye şikayet edemezsiniz. Kimse sizlere yardım etmek zorunda değil. Yetkilier yardım etsin diye alınmıyor sadece...

Şayet bende yakınmıyor değilim. Özel Mesajla gelen logo isteklerinden bıktım. Bilgisayarımın kasılmaktan perti çıktı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Okul hayatı , gerçekteki hayatı destek.10tl.netten önce gelir görevinin yapmaması seni ilgilendirmez üst yöneticiler öyle düşünürlerse yetkisini alırlar belki mesaj attı şuzamana kadar giremiycem gibisinden bilip bilmedn şikayet ediyorsun ?
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ama İstek Bölümüne Baksana Çoğuna Bakmamış Okadar İşi Yoğunda Admine Mesaj Atsın Görevini Bıraksın Yaz Tatilinde Veya İşleri Azaldığında Tekrar Başvursun... Admin Kendi Alırsa O Rutbeyı Geri Almak Zor :( :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2014 Saat: 22:29)Murat Ü. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ama İstek Bölümüne Baksana Çoğuna Bakmamış Okadar İşi Yoğunda Admine Mesaj Atsın Görevini Bıraksın Yaz Tatilinde Veya İşleri Azaldığında Tekrar Başvursun... Admin Kendi Alırsa O Rutbeyı Geri Almak Zor :( :(

Görevi bırakırsa sanırsam 1 yıl rütbe alamıyordu
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabletten bağlanıyorum ve bilgisayar imkanım azaldı. Önce ÖM atmanız gerekmez miydi? + Kanıtlar mantıksız geldi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aceleci Davrandığım İçin Özür Dilerim Ama Tek Grafiker Sizsiniz ... Bende Bakıyorum Bazen İstek Konuları Genellikle Boş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2014 Saat: 00:06)Murat Ü. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aceleci Davrandığım İçin Özür Dilerim Ama Tek Grafiker Sizsiniz ... Bende Bakıyorum Bazen İstek Konuları Genellikle Boş

Asıl siz kusura bakmayın ama elimden bu kadar geliyor :) Zamanında görseydiniz her isteğe karşılık verirdim ama o zaman bilgisayar sorunum yoktu. Ayrıca tek Grafiker olmakta zor iş :p

Neyse Tatlıya bağlandı sanırsam. Sorun yaşarsan ÖM ile bildir :) Bilgisayar başına geçersem telafi etmeye çalışırım. Hatırlatın bir imza yaparım size
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnsanların mazeretleri olabilir. Özellikle de okul. Ben de bi ara desteği bıraktım okuldan dolayı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping