Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alexada Yükselmek Hakkında Bazı Bilgiler
Merhaba arkadaşlar alexada yükselmek hakkında size bir kaç tavsiye vereceğim. Çoğu yerde sitenize ziyaretçi gönderen program kullanmanızı söylüyorlar. Fakat asla ama asla kullanmayın size tavsiyem sonucu kötü olur. Eğer kullanacaksanız ard arda kullanmayın. Nede olsa herşeyin fazlası zarar. Eğer neden derseniz ;

1- Programla sitenize gelen ziyaretçiler fazla kalmaz o yüzden siteniz alexada çabuk yükselir fakat aynı hızda geri alexa sıralamasından düşersiniz.

2- Yukarıdaki buna göre iyi bir diğer ihtimal ise forumunuz artık google aramalarında çıkmaz. Bunun nedeni ise kısaca bir dille google sıralamalarda çabuk bir şekilde öne çıkmanızı farkeder. Yani program kullandığınızı farkeder ve sitenizi aramalardan engeller.

Yani kısacası alexada yükseleyim derken sitenizden olmayın. Size tavsiyem internet üzerinden url ekleme siteleri var o siteler sitenize saatlik veya günlük olarak ziyaretçi yollar ve program kullanmanızdan daha iyidir. Ve sitenizi bildiğiniz bütün arama motorlarına kayıt ettirin. Veya bazı programlar var sitenizi indexleminize yarayan onlarıda kullanabilirsiniz. Ve arkadaşlar bunları sadece bilgilendirme amaçlı kendim yazdım burdaki hiçbir yazı alıntı değildir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunlar Aslında Tavsiye Edilir ancak 2-3 Ayda Ksıtılı Sürelerle Kullanılması Doğrudur..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sırf bana inat konu açmışsın. Hile yapın demiştim ben onu kastetmedim oyun hilesi yapın dedim forumunuza öz bir oyun hilesi. Konuma gel ve yanlşını düzeltte millete yanlış bilgi verme.http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=55401
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edward evet bende ondan bahsediyorum eğer çok kullanılırsa forumunuz engellenebilir ve ForumYol senle alakası yok ona bakarsan diğer konundada siteyi pingletin demişsin fakat zararlarıda var arama motorları siteni kara listeye alabilir ben sadece bilgilendirmek için yazdım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önemli Değil yararlı olduysa ne mutlu bana
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler ..