Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10Tl.Net Geliştirme Paketi (Bana Ait) V2
Merhaba arkadaşlar. Bu konumda sizlere yine forumunuzla ilgili bilgiler vereceğim. Benim dediklerimi uygularsanız %20 oranında başarı gösterirsiniz. Diğer konuma ulaşmak için: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=55388

Foruma Nasıl Üye Çekerim ?

1) Forumun başka forumlarda reklamını yapın. (10Tl.Net Hariç.)
2) Para ile hile satmayı becerebiliyorsanız satmaya çalışın.
3) Üyeleri asla kandırmayın.
4) Kesinlikle ShoutBox Kurun. Böylece Forumda sohbet artar. Üyeler foruma sohbet etmek için bile gelebilirler.
5) Owerwievi deneyin.
6) Kendiniz hile yapmaya çalışın. (Gerçekten çok işe yarayacaktır.)
7) En güncel hileleri paylaşın.

Alexaya Girmek İçin Neler Yapmalıyım ?

1) Destek.10tl.net te Sitenizi Tanıtın. (Günde sadece 1 defa)
2) Forumun reklamını yapın.
3) Ziyaretçi sayısını arttırmaya çalışın.
4) Başka yerde olmayan konular paylaşın (Ziyaretçiler daha çabuk gelecektir.)
5) Forumunuza özel hile yapın. (Profesyonel bir hile olursa %20 oranında daha çok ziyaretçi çekersiniz.)
6) Facebookta sitenizin tanıtımlarını yapın.

Forumuma Nasıl Güzel Bir Görünüş Sağlarım ?

1) İlk olarak Apart Temaları deneyin.
2) Temaları kesinlikle editleyin güzel şeyler eklemeye çalışın.
3) Forumdaki Kategorileri Çok Fazla Yapmayın.
4) Kategorileri renklendirmeyin. (Göz yorar)
5) İstatistikler Bölümünü Değiştirin.
6) Kategorilerde gözüken konu sayısını mesaj sayısını renklendirmeyin (Sade bırakın)
7) Konuların güzel gözükmesi için Kullanıcının imzası bölümünü düzenleyin.
8) Postbiti mutlaka düzenleyin.
9) Asla forumunuzda bozuk bir eklenti , kırık resimler vs. Olmasın . Aksi takdirde üye kaybedersiniz.

V2 Konum sona ermiştir. Anlatım %100 bana aittir. Lütfen alıntı yapmayın.

V3 Konum yakında çıkacaktır. Daha detaylı tam anlatım olacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler .. Fakat Bilinmedik Şeyler Değil ..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-03-2014 Saat: 23:34)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler .. Fakat Bilinmedik Şeyler Değil ..

Bilinmedik şeyler değil zaten bunlar ama bilmeyenler olabilir. V3 Konum yakında çıkacaktır. Bilinmeyen şeyleri oraya ekleyeceğim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kusura bakma ben yanlış anlamışım oyüzden mesajı editledim konu için soal yararlı gerçekten emeğine sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-03-2014 Saat: 00:23)ForumGlobal Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lütfen bilip bilmeden üyeleri yanlış bilgilendirmeyin alexaya girmek için şunu demişsin :
5) Forumunuza özel hile yapın. (Profesyonel bir hile olursa %20 oranında daha çok ziyaretçi çekersiniz.)
Arkadaşlar sakın ama sakın hile yapmayın bir süre sonra google tarafından farkedilip forumunuz site aramalarından engellenir peki bu ne demek hiç kimse hiç birşekilde sizin forumunuzu aramada bulamaz oyüzden kimse bunları takip etmiyor forumunuzu arama motorlarına kayıt ederseniz daha iyi olur.

Kendin forum sitene öz hile yaparsın bedava olarak paylaşırsın ziyaretçiler sırf bunun için gelir. Ne alakası var aramalardan neden engelleniyor site saçma sapan konuşma ziyaretçi yollama hilesi yapın dedim sandın heralde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping