Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Sitem Öldü
Öncelikle Allah Rahmet Eylesin.

sa of ya neden mi sence neden ? çünkü site açtım nooldu biliyonmu ?? özür nerden bilcen :D ya bende üzülceme gülüyom :D bak hala gülüyom offfffff :D offfff yetti amma ha yine güldüm bak sen şu işe :( ahanda ağladım bişey sorcam kardi (kardeş) site açtım aktivasyon kodunu yazdım hata verdi admin'e de girmiyor şifre yanlış diyor ne yapcam abim 10tl.net ölmüş diyor ne yapayım ?.
Cevap Verin yalvarıyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Siteniz açılıyor mu yoksa aktif mi etmediniz
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşım Şikayet Bildirimi Yapmak İstiyorsun Anladım.Ama Sen Kendin Burda Admin Olsan Böyle Bir Konuyu Şikayete Nasıl Bir Tepki Gösterirsin.Sanki Dalga Geçer Gibi.Lütfen Biraz Daha Özenli Olun Yazılarınızda.

Site Adresinizi Werin Bakalım.Çözülmezse Sorun.
Admine Özel Mesaj Atın.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
www.pvpbiz.10tl.net
aktif edilmiyor nedenmi ? sence neden ? kod yanlış gibi bişey dior ama kod yanlış değil off ne yapcam. sence ne yapayım ? offf ne bilem ben naap. sıkıldım yaaa acilen forum kurmam lazım.sence sıkılmamam için naapam ?????????
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumunuz şuanda kullanılabilir sanırım aktif gözküyor siteye giriş yapın ve başlayın;

Admin Paneline Giriş İçin;

http://pvpbiz.10tl.net/admin/

Foruma Giriş İçin;

http://pvpbiz.10tl.net/member.php?action=login

Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2012 Saat: 05:04)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumunuz şuanda kullanılabilir sanırım aktif gözküyor siteye giriş yapın ve başlayın;

Admin Paneline Giriş İçin;

http://pvpbiz.10tl.net/admin/

Foruma Giriş İçin;

http://pvpbiz.10tl.net/member.php?action=login

olmuyor ya olmuyor anlimin git herald you berald istersen sen gir bak şifreyi öm den atıyorm
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Türkçeyi Düzgün Kullanın Bu Ne Ya?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2012 Saat: 05:11)JaDe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkçeyi Düzgün Kullanın Bu Ne Ya?

offffffff sanane yaaa ister farsça konuşuıom ister almanca ister ....... istediğim dili konuşurum al ingilizce konuşyom vat iz cor neym ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Düzgün Konuşun! Konuyu Kilitlemek Zorunda Kalmıyım Hatta Attın Ö.M Sonra Sana Ban Atmam Lazım Ama Bir Seferlik Görmezden Geliyorum!Son Uyarım !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2012 Saat: 05:15)JaDe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Düzgün Konuşun! Konuyu Kilitlemek Zorunda Kalmıyım Hatta Attın Ö.M Sonra Sana Ban Atmam Lazım Ama Bir Seferlik Görmezden Geliyorum!Son Uyarım !

cevap ver sonra ister banla ister konu kilit pls ama yeterki cvp pls
(01-02-2012 Saat: 05:18)Pvp Biz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-02-2012 Saat: 05:15)JaDe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Düzgün Konuşun! Konuyu Kilitlemek Zorunda Kalmıyım Hatta Attın Ö.M Sonra Sana Ban Atmam Lazım Ama Bir Seferlik Görmezden Geliyorum!Son Uyarım !

cevap ver sonra ister banla ister konu kilit pls ama yeterki cvp pls

KONU KİLİT PLS SORUN ÇÖZÜLDÜ NOT: SEN ÇÖZMEDİN BANLICAM DEDİN AL BANLA BANANE NASIL OLURSA İŞİM BİTTİ LÜTFEN BANLA.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yazık Gerçekten Yazık !Konu Kilit Ban Atsam Şimdi Başka Bir Sorun Çıkar Konu Açamazsın O Yüzden Uyarı !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping