Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaRanLık-61 Çakmaları
Wink 
Bazı 10tl.net sitelerinde bnm adıma profil oluşuturup konu ekleyenler war gülmekten yerlere yattımm :DD:D:
inanamayın bunlara sakınnnn...Alayı çakmaa :D:D:D
10tl.net sadece burda mybb destek weriyorum herkesin haber olsun kanmayın sahtelere D::D:D:D:

Hiç Güleceğim yoktu allah iyiliğiniz wersin :D:D:D:D

Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir resim koysana
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
AloneBoss daki sen değil misin orda kaRanLık-61 var
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence odur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok değilim :D:D:D
Söylediğim gibi 10tl.net sadece burda mybb desteği weriyorumm... D:D:D:
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben o kadar yalakalık çektim Aloneboss'dakine :D :D: D: ne yani o şimdi o şey o değil mi? :S Ne oluyor lööö :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben dikkatli olun derim her yer ünlülerin fake hesaplarıyla kaynıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2012 Saat: 03:44)AdigeEmperor Nickli Kullanıcıdan Alıntı: AloneBoss daki sen değil misin orda kaRanLık-61 var

Beni de askalsın kandırıyordu.Konuşmalarından farkettim zaten.Karanlığın bana " paşam " diyeceğini zannetmemiştim. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2012 Saat: 03:51)Rio Mortensen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben o kadar yalakalık çektim Aloneboss'dakine :D :D: D: ne yani o şimdi o şey o değil mi? :S Ne oluyor lööö :S

İyiki bana yapmamışsın hiç hoşlanmam :D:D:D

(01-02-2012 Saat: 03:52)mikeselim17 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben dikkatli olun derim her yer ünlülerin fake hesaplarıyla kaynıyor

Aynen katılıyorum ünlü olmuşuz :D:DD:
herkese inanmayın D:D:D

(01-02-2012 Saat: 03:54)MaJeZıK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-02-2012 Saat: 03:44)AdigeEmperor Nickli Kullanıcıdan Alıntı: AloneBoss daki sen değil misin orda kaRanLık-61 var

Beni de askalsın kandırıyordu.Konuşmalarından farkettim zaten.Karanlığın bana " paşam " diyeceğini zannetmemiştim. :)

Bana paşam demesini sewmem kimseye demem bunuda belitiyim :D
Kanmayın Sahte profillere :D:D
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Majezik, ben ve o. O kadar sohbet ettik. Bu kim :S bana ters davranıyor felan :S Etraf fake dolu bu nedir ya! Ama alone forumda sohbet kutusunda kaydım adama. Tutamadım kendimi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2012 Saat: 03:58)Rio Mortensen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Majezik, ben ve o. O kadar sohbet ettik. Bu kim :S bana ters davranıyor felan :S Etraf fake dolu bu nedir ya! Ama alone forumda sohbet kutusunda kaydım adama. Tutamadım kendimi :D

D:DD::DD:D:

Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yalnız anlamadığım bir şey var bu konuda.

Şimdi AloneBoss Sitesinde Karanlık-61 le konuşuyoruz daha sonra burada bir konu açılıyor.bizimle dalgamı geçiliyor yoksa alaymı ediliyor.Bu bende şüphe uyandırdı !..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2012 Saat: 04:02)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-02-2012 Saat: 03:58)Rio Mortensen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Majezik, ben ve o. O kadar sohbet ettik. Bu kim :S bana ters davranıyor felan :S Etraf fake dolu bu nedir ya! Ama alone forumda sohbet kutusunda kaydım adama. Tutamadım kendimi :D

Abi alay mı ediyor bilmem. Ana sinirden ana, avrat sövdüm. onu bilirim :D :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sayın genel şefim bunu belirtmeniz iyi oldu...artık bizde en azından kanmamış oluruz...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2012 Saat: 04:05)MaJeZıK Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız anlamadığım bir şey var bu konuda.

Şimdi AloneBoss Sitesinde Karanlık-61 le konuşuyoruz daha sonra burada bir konu açılıyor.bizimle dalgamı geçiliyor yoksa alaymı ediliyor.Bu bende şüphe uyandırdı !..
Alaya alcak olsam Aloneboss o kadar konu açmama ne gerek war direk sizi dalga geçebilirdim.
Bunu söyle öğrendim AdigeEmperor bir konuda oranın linkini wermiş konu için oraya gittim de gordum sizi soylemek istedim daha fazla kandırılmayın.
AdigeEmperor bu konuyu sormuştu bana bn üyeliğim olabilir demiştim ama hatırlamıyorum demiştim :)
Bugün baktığımda bir sürü konu açılmış hepside burdaki konuların aynısı umarım o kişi tahmin ediyorum haberi olsun....

(01-02-2012 Saat: 04:09)Rio Mortensen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-02-2012 Saat: 04:02)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Abi alay mı ediyor bilmem. Ana sinirden ana, avrat sövdüm. onu bilirim :D :D :D

İyi yaptın normalde uyarı werirdim ama bu durum farklı helallll :D

Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Karanlik-61 Bakıyorumda Fakelerin Çıkmış Hayırlı Olsun :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2012 Saat: 04:28)JaDe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Karanlik-61 Bakıyorumda Fakelerin Çıkmış Hayırlı Olsun :D

İnşallah Hayırlı olur :)

Belki bazıları inanmaz.İplere baqsın onada inanmıyorrsa bn win7 kullanıyorum o arkadaş Vista kullanıyor.
Tabi hala inanmay warsa birilerini inandırma zorunluluğumun olduğunu düşünmüyorum isteyen inanır bni bilen arklar bilirler...İyi forumlar...

Dipnot: O Kişiyi Bulursam Kendini Benden Korusun....Bizzat Tehdit ediyorum.......
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah Tema Ve MyBB Uzmanıdır :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz sana inanıyoruz ben de baktım ve onun kim olduğunu buldum karanlık şefime bırakıyorum o ne isterse yapsın
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rasim Bana Bi Özelden Kim Olduğunu Söylesene Eğer Karanlik'in Müsadesi Varsa?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping