Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tl.net Hakkında [Yetkililer Bakarmısınız]
Information 
Arkadaşlar forum'la ilgili aklıma bişey takıldı. 10tl.net'in scripti ücretlimi veya "admin" tarafındanmı kodlandı? Bu script paylaşılabilirmi?

Bilen birileri açıklayabilirlermi. Bilmeyenler lütfen yorum yazmasın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Script MyBB burdaki adminler tarafından felan kodlanmadı googleye yazarsan zaten çıkar.Ücretlide değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2014 Saat: 03:11)BLoFKaNNoR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Script MyBB burdaki adminler tarafından felan kodlanmadı googleye yazarsan zaten çıkar.Ücretlide değil.

Bana link felan atarmısın? veya ne yazıcam?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Link: http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=12304

Bu arada link reklama girermi bilmiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok sen beni yanlış anladın. Ben MyBB ve siteye ftp olarak kurulduğunu biliyorum. Ben sadece "10tl.net" sitesinin yeni site oluşturmasını diyorum yani sictiptini, mesela ben buldum diyelim siteismi.77as.net gibi yaparım, işte o sicriptini diyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Galiba, forum oluşturma alanından bahsediyorsunuz. MyBB'de böyle bir eklenti mevcut ücretli ve bozuk diye biliyorum. Buda 10tl.net'in sahibi tarafından yazılmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orası özel kodlamaya girer bunu otomatikleştirmek çok zor bir şey MySQL PHP JavaScript Bilgilerinin Olması Lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
MyBB Multiforums diye bir script var ve ücretsiz. Ben bi kere kurmaya çalıştım. Script çok hatalı ve bir dosya eksik.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2014 Saat: 10:33)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: MyBB Multiforums diye bir script var ve ücretsiz. Ben bi kere kurmaya çalıştım. Script çok hatalı ve bir dosya eksik.

Bahsettiğin Scripti Biliyorum. Hatası Çok. Yapımcısı Ücretsiz Versiyondan Desteği Çekti ki Millet Ücretlisini Alsın :)..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi o şeyi yapınca site acabiliyormusun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet Ben Bikere Yaptım Fakat Dosyaları Yanlışlıkla Sildim Sitede Kapandı Forum Dağıtmada :) ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping